18.07.2024
Телеканал NTD

Хто найлінивіша людина в Чорногорії, з’ясовують на конкурсі

Хто найлінивіша людина в Чорногорії, з'ясовують на конкурсі

Сім учасників конкурсу не просто лежать, а борються за титул найледачішої людини в Чорногорії. На переможця..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Сім учасників конкурсу не просто лежать, а борються за титул найледачішої людини в Чорногорії. На переможця чекає грошовий приз. Незвичайне змагання проводять у селі Брезна вже у 12-те.

[Радоньї Благоєвич, організатор конкурсу]:

«Ми організували цей конкурс лежання як пародію, обігруючи стереотип, що чорногорці, мовляв, ліниві. Хочемо дізнатися, хто витримає найдовше. З 21 учасника, який подав заявку цього року, залишилося сім. Вони лежать уже 20 днів. З миті старту минуло 463 години».

За правилами учасники мають лежати в горизонтальному положенні. Їм можна їсти, користуватися мобільними телефонами, ноутбуками та читати книжки. Заборонено навіть напівсидіти. Щовісім годин учасникам дають 10-хвилинну перерву на вбиральню.

Попередній рекорд — 117 годин лежання — побили ще 15 днів тому. А встановила його нинішня учасниця Дубравка у 2021 році. Цього разу вона лежить уже втричі довше.

[Дубравка Аксич, учасниця конкурсу]:

«Родичі та друзі вірять, що я можу перемогти. На щастя, у всіх гарне здоров’я, і ми всі добре почуваємося. Організатори виконують усі наші бажання. Нам лишається тільки лежати».

23-річний Філіп бере участь уперше.

[Філіп Кнежевич, учасник конкурсу]:

«Приїхав перевірити свої сили, бо мені подобається пробувати нове. Я подумав, що це ідеальна нагода. Дуже сподіваюся на перемогу, тож і приїхав. Тут багато мотивації і вільного часу. Почуваюся чудово. Якщо не брати до уваги розлуки із сім’єю, усе інше дається легко. Тут є буквально все, що нам треба».

Зазвичай учасники лежать під кленом. Але цього року через негоду вони перебралися під дерев’яний навіс.

Переможець здобуде звання найлінивішої людини Чорногорії та приз — 1000 євро.
Коротке посилання на цю сторінку:

Хто найлінивіша людина в Чорногорії, з’ясовують на конкурсіЯк архітектура Марокко поєднує давнину із сучасністю«Сарджент і мода»: по-новому подивитися на картини портретиста пропонують у ЛондоніСендбординг повертається до НамібіїШколярі Каліфорнії повернулися до ручок та зошитівВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрівБез інтернету та зв’язку: на Балі відзначили День тишіВікінги повернулися: на Шетландських островах урочисто спалили дракарБолівійка перетворює використану олію на мийні засобиУ Ватикані реставрують центральний елемент собору Святого Петра

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: