13.04.2024
Телеканал NTD

Традиційні намиста з квітів стали ще важливішими для гавайців

Традиційні намиста з квітів стали ще важливішими для гавайців

Для багатьох туристів Гаваї насамперед асоціюються з намистами з квітів. Жителі островів називають їх леї або..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Для багатьох туристів Гаваї насамперед асоціюються з намистами з квітів. Жителі островів називають їх леї або лей. У місцевій культурі це символ гостинності. На гостей надівають леї на знак поваги.

[Карвер Вілсон, власник майстерні]:

«Квіти — це джерело щастя й радості для інших, а також важливий символ значної події».

Намиста з квітів роблять як до свят, так і до похоронів. Коли хтось іде з життя, його проводжають, опускаючи леї в океан.

[Морін Вілсон, власниця майстерні]:

«Квіти зазвичай дарують у свята. Можна подумати, що похорон — це не свято. Але так святкуєш те, що людина прожила життя. Квіти — частина будь-якого свята».

Лісові пожежі на Гаваях, що вирують із початку серпня, завдали людям багато горя. Зараз леї допомагають їм пережити трагічні події.

[Морін Вілсон, власниця майстерні]:

«Ми проходимо через цю трагедію, душевний біль та страждання, але настануть світліші дні. І квіти нам знадобляться для свята».

У давнину леї носили вожді гавайських племен. Тоді намиста робили із зубів, волосся та кісток. Зараз використовують квіти й листя, а іноді плоди й насіння.

На Гавайських островах навіть є День леї. Його відзначають 1 травня. Місцеві жителі вбираються в традиційний одяг і проводять барвисті паради.
Коротке посилання на цю сторінку:

Традиційні намиста з квітів стали ще важливішими для гавайцівІнший погляд на кохання: «Музей розірваних стосунків» відкрився в ХорватіїУ Киргизстані відроджують традицію носити жіночий головний убір елечек2400 троянд різних сортів привезли на виставку в ІндіїОсвіта в екстремальних умовах: навчальний центр на дереві збудували в джунглях Перу200 дронів показали світлове шоу в нічному небі МадридаФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніВедмеді, кобили й турки: парад М’ясопуст у чеському селіКам’яний Атлант знову височить у Долині храмів на СициліїОдну з найдавніших у світі книг виставлять на аукціон

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: