16.09.2024
Телеканал NTD

«Європейське літо» — новий тренд одягу серед туристів у Європі

«Європейське літо» — новий тренд одягу серед туристів у Європі

Вулиці Рима наповнили довгі сукні, рюші, в'язані гачком топи та лляні штани. Але носять такий одяг..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Вулиці Рима наповнили довгі сукні, рюші, в’язані гачком топи та лляні штани. Але носять такий одяг не італійці.

Завдяки тренду в соцмережах стиль «Європейське літо» став популярним серед неєвропейських туристів. Вони більше не хочуть бути схожими на туристів, а прагнуть реалізувати в одязі естетику європейської моди.

Багато хто тепер не хоче носити звичні шорти, кросівки та бейсболки.

Емілі Лейн –- модна інфлюєнсерка з Рима. Один із її постів про «Європейське літо» набрав півтора мільйона переглядів.

У своїх роликах вона ділиться практичними порадами, як почуватися комфортно під час європейського міського та пляжного відпочинку. Радить одягати квіткові сукні з відкритою спиною, сандалі та обтислі топи.

[Емілі Лейн, модна інфлюєнсерка]:

«Ця тенденція випливає з багатьох європейських та середземноморських стилів, які ми часто бачимо на вулицях».

У центрі тренду — мода Італії, Греції, Франції та Іспанії.

[туристка зі США]:

«Вибираю все із квітковим принтом, витонченими деталями. Ще мініспідниці, в’язані топи й таке інше. Одяг із літньою прибережною атмосферою».

Однак самі європейці вважають, що цей тренд не має нічого спільного із тим, як вони насправді одягаються. Багато хто пише в коментарях, що ця мода стереотипна й не враховує національних відмінностей.

Водночас модні експерти радять не зациклюватися лише на одному тренді. Вони кажуть, що туристам слід обирати свої найкрасивіші вбрання, які їм справді личать, і публікувати у соцмережах своє європейське літо 2023 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Європейське літо» — новий тренд одягу серед туристів у ЄвропіРеконструкцію центру Каїра хочуть почати найближчими місяцямиЯк нещастя надихнуло мігрантку з Камеруну створити модний бренд у Лівані10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у ЛувріПольський полонез внесли до списку ЮНЕСКОУ Помпеях знайшли давню бенкетну залу з фрескамиПінболом захоплюється дедалі більше молодіЛюди в Токіо поспішають помилуватися цвітінням сакури напередодні дощівКарнавал у Венеції може стати «платним»Народну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиною

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: