18.04.2024
Телеканал NTD

Північна Корея дозволила своїм громадянам повернутись із-за кордону

Північна Корея дозволила своїм громадянам повернутись із-за кордону

Влада Північної Кореї дозволила громадянам, які застрягли в інших країнах, повернутися на батьківщину. Кордони КНДР були..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Влада Північної Кореї дозволила громадянам, які застрягли в інших країнах, повернутися на батьківщину. Кордони КНДР були закриті понад три роки через пандемію. Північнокорейські ЗМІ повідомляють, що влада зробила заяву в неділю.

Пхеньян пояснює послаблення тим, що «ситуація з пандемією у світі поліпшилася». Громадян, що повернулися, поміщатимуть до карантинних відділень і залишатимуть на тиждень під медичним наглядом.

Це перша публічна заява Північної Кореї про зміну політики щодо ковіду. Під час пандемії багато іноземних посольств у Пхеньяні закрилося, бо персонал утратив можливість вилітати з КНДР і повертатися назад.

За кілька днів до заяви північнокорейської влади вперше з 2020 року до Пекіна прибув літак із Пхеньяна. Невідомо, хто був на борту. Є припущення, що цим літаком до КНДР вивозитимуть північнокорейців, які провели останні три роки в Китаї.

Північна Корея пізніше ніж інші країни почала знімати антиковідні обмеження. Минулого місяця у Пхеньяні побували іноземні урядові делегації з Китаю та Росії. У серпні перетнути кордон КНДР також дозволили північнокорейським спортсменам, які їздили на турнір з тхеквондо до Казахстану.
Коротке посилання на цю сторінку:

Північна Корея дозволила своїм громадянам повернутись із-за кордонуСША внесли єменських хуситів до списку терористичних угрупованьІзраїль звинуватив Туреччину в тому, що вона стала на бік ХАМАСуПо підземних об’єктах хуситів завдали ударів у ЄменіКонституційна рада Франції скасувала частину пунктів спірного міграційного законуНовий рік Дракона відзначили в нью-йоркському Чайна-тауні грандіозним парадомРБ ООН ухвалила резолюцію, у якій закликала негайно припинити вогонь у Секторі ГазиВ Іспанії згоріла житлова 14-поверхова будівляТибетці звинуватили Китай у шпигунстві за тибетською діаспороюБіля парламенту Грузії розганяють демонстрантів, поки всередині обговорюють закон про іноагентів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: