25.04.2024
Телеканал NTD

Запорізькі майстри виготовляють легкі авто для військовиків

Запорізькі майстри виготовляють легкі авто для військовиків

[Володимир, волонтер, розробник багі

Дата завантаження: 2024-05-25

video

[Володимир, волонтер, розробник багі]:

«Для кожного завдання має бути своя машина. Звичайно, це не БТР, і вона не може їздити скрізь. Але вона мобільна, легенька, у неї важко влучити. І вона проскакує там, де БТР не проїде».

Двоє чоловіків на Запоріжжі виробляють швидкісні фронтові машини — так звані багі. Їх потім відправляють захисникам на передову. Матеріали купують за пожертви.

Майже весь свій вільний час двоє друзів, Дмитро та Володимир, проводять у гаражі, де вже виготовили з нуля п’ять автомобілів. Ще п’ять — у роботі.

Поки Володимир шукає спонсорів, збирає пожертви та добуває автомобільні двигуни, Дмитро складає машини.

До роботи майстри ставляться дуже відповідально, щоб у бійців на передовій не виникло проблем.

[Дмитро, волонтер, розробник багі]:

«Навіть якщо (запчастина) лише трохи зношена, усе одно її міняємо. Чому? Бо машина вирушає працювати, а якщо вона стане й підведе, то це (коштуватиме) життів».

Ці багі призначені для перевезення легких боєприпасів. Також з обох боків їх оснащено відкидними ношами, на яких можна транспортувати поранених бійців.

Нині волонтери в усій Україні використовують свої технічні навички для створення різних транспортних засобів, щоб підтримати Збройні сили, які воюють з окупантами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Запорізькі майстри виготовляють легкі авто для військовиківДрони розкидають насіння над Косовом, щоб відновити лісиЛичинки коралів збирають біля берегів Таїланду, щоб урятувати рифиПонад 100 нових видів морських істот виявили в океані біля берегів ЧиліВ Аргентині розробили замінники дерев для жвавих міських зонЗа поведінкою тварин під час сонячного затемнення спостерігатимуть науковці СШАЧи можна забезпечити Землю дешевою сонячною енергією з космосуУ Великій Британії вуличні шафи переробляють на зарядні станції для електромобілівУ США розробляють плавучий вітрогенератор потужністю 20 мегаватівУ США тестують робота, який ходитиме по перетнутій місцевості Місяця та Марса

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: