18.03.2024
Телеканал NTD

Велосипеди на водневому паливі з’явилися в Бразилії

Велосипеди на водневому паливі з'явилися в Бразилії

Цей велосипед допоможе Бразилії протестувати потенціал водневих технологій у країні. Проєктові дали старт разом із німецькими..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Цей велосипед допоможе Бразилії протестувати потенціал водневих технологій у країні. Проєктові дали старт разом із німецькими партнерами. На першому етапі в Ріо-де-Жанейро почали здавати в прокат два електровелосипеди з водневим паливним елементом, який замінив звичайний акумулятор.

[Андреа Сантус, координаторка проєкту]:

«Ідея в тому, щоб зробити весь транспорт екологічним та показати технічні можливості для пересування в міських умовах. Зокрема, це екологічний велосипед, у якому немає акумулятора з рідкісноземельними металами».

[Йоахім Шемель, заступник генконсула Німеччини в Бразилії]:

«Як усім відомо, “зелений” водень — енергетика майбутнього. І Бразилія має найбільше можливостей виробляти екологічно чистий водень».

Утім, фахівці зазначають, що поки що без двигунів внутрішнього згоряння та електромоторів не обійтися.

[Маркус Франке, координатор проєкту]:

«Водень не розв’яже всіх проблем. Він підходить для конкретних проєктів, серед яких і виготовлення велосипедів. Хоча цей транспорт здається незначним, але пересування на ньому дуже важливе для багатьох містян».

Раз заправившись, велосипед може проїхати до 150 кілометрів. Автори проєкту кажуть, що така техніка служитиме роками, не ламаючись.
Коротке посилання на цю сторінку:

Велосипеди на водневому паливі з’явилися в БразиліїЧи можна забезпечити Землю дешевою сонячною енергією з космосуНові протези дають змогу відчувати температуру предметівНовинки мобільних технологій показали на Mobile World CongressНовий тривожний рекорд: температура океану в лютому досягла абсолютного максимумуУ Дубаї корали вирощують по-новомуНауковці придумали, як шум від машин перетворити на біопаливоРобот-кур’єр почав доставляти їжу в ТокіоНайдавніші в Південній Америці наскельні малюнки знайшли в аргентинській ПатагоніїЯк співають кити: данські вчені виявили спеціальний орган

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: