01.09.2021
Телеканал NTD

Батька китаянки допитували за те, що вона відправила йому в посилці Біблію

Photo by Kevin Frayer/Getty Images

Багато китайців, які живуть у західних країнах, виражають турботу про своїх родичів тим, що відправляють їм маски для обличчя. Проте одна жінка стала мішенню нападок з боку компартії Китаю, бо відправила сім’ї коробки з масками, у яких були ще й Біблії.

Сюй Но переслала рідним маски та кілька Біблій, коли епідемія тільки почалася. Вона була шокована, коли дізналася, що поліція почала переслідувати її батька, виявивши в посилках книги.

«Мого батька доставили до поліційної дільниці на допит. Поліціянти сказали, що я, напевно, належу до антикитайського руху за кордоном або хочу вивезти свою сім’ю, щоби боротися проти Китаю», — сказала Сюй Но.

Вона додала: «Поліція забрала мого батька на допит. Потім відправила його на карантин у дуже погані умови. Йому довелося оплатити своє перебування на карантині. Мій батько дуже літній. Він постраждав і фізично, і психологічно».

Сюй Но також пожертвувала 6000 масок одній лікарні в Лос-Анджелесі. Вона сподівається американці зрозуміють, що китайці теж стали жертвами пандемії, і що причиною поширення вірусу стала саме китайська компартія.

«Я вважаю, що багато безневинних людей у світі не померло б, якби комуністичний режим і компартія відразу повідомили світові правдиву інформацію про вірус, щойно він з’явився. Тобто комуністичний режим і компартія зробили дуже погану справу, яка коштувала багатьом людям життя. Мене це дуже злить», — сказала Сюй Но.

Вона також зазначила, що під час пандемії побачила справжню репресивну природу КПК і тепер радить людям триматися від неї якомога далі.

Коротке посилання на цю сторінку: