03.10.2021
Телеканал NTD

У Лівані спалахнули протести проти безробіття і бідності

У Лівані спалахнули протести проти безробіття і бідності

У великих ліванських містах, зокрема в Бейруті, Триполі та Сайді, спалахнули протести проти бідності та безробіття...

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У великих ліванських містах, зокрема в Бейруті, Триполі та Сайді, спалахнули протести проти бідності та безробіття.

Демонстранти підпалювали будівлі банків і били скло. Свій гнів вони спрямували на ці фінансові установи, бо депозити багатьох ліванців заморожено.

Також люди кидали в поліцію каміння і пляшки із запальною сумішшю. Правоохоронці відповідали гумовими кулями й сльозогінним газом. Повідомляють про одного загиблого протестувальника.

[Алаа ед-Дін Джамал Антар, протестувальник]:
«Це початок нашого шляху. Нехай тепер влада вирішує, що робити з болем і злістю, які вилилися на вулиці».

Ще торік у жовтні країна занурилася в глибоку економічну кризу. Курс національної валюти різко впав, виникла інфляція й безробіття. А карантин, який запровадили через епідемію коронавірусу, ще більше погіршив ситуацію.

[Хассан Обейд, житель Триполі]:
«Ми залежимо від щоденного заробітку. Якщо ми працюємо — ми їмо, якщо не працюємо — не їмо. Дай Боже, щоби ситуація змінилася на краще».

У березні Ліван оголосив дефолт по євробондах. Уряд повідомив кредиторам, що не може виплатити відсотки по позиках. Зараз він веде переговори, щоб розробити план порятунку економіки.

За даними Світового банку, найближчим часом понад третина ліванців може опинитися за межею бідності.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Лівані спалахнули протести проти безробіття і бідностіТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномНа Індію налетів циклон «Туактає»: щонайменше 16 загиблихМальовничий гірський район Північної Македонії стане національним паркомСвітовий рейтинг брендів: США лідирують, Китай обігнав ЄвропуУ ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населенняТисячі британців під час пандемії змінили квартири на човниРемонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в АвстраліїУ Франції проходить заплив у стилі графа Монте-КрістоШкола біля річки: як дві жительки Індії навчають дітей із нетрів