13.04.2024
Телеканал NTD

Столиця Індонезії посіла перше місце серед міст із найбруднішим повітрям

Столиця Індонезії посіла перше місце серед міст із найбруднішим повітрям

Столиця Індонезії Джакарта очолила список найзабрудненіших міст світу за якістю повітря. Рейтинг складає одна відома компанія..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Столиця Індонезії Джакарта очолила список найзабрудненіших міст світу за якістю повітря. Рейтинг складає одна відома компанія — виробник очищувачів повітря.

Так, у Джакарті з населенням 10 мільйонів осіб майже щодня реєструють шкідливий рівень забрудненості повітря. Хоча місто не щодня посідає перше місце, графік показує, що з травня воно постійно було в першій десятці.

Через постійний рух транспорту, промисловий дим та вугільні електростанції жителі Джакарти вже давно скаржаться на токсичне повітря.

[житель Джакарти]:

«Нинішня ситуація дуже тривожна. Багато моїх друзів з офісу захворіли й кашляють».

[жителька Джакарти]:

«Здається, що з часом лише гірше. Особливо з огляду на велику кількість машин, затори, дим. Іноді смог схожий на туман, іноді здається, що хмарно, але насправді це не так».

2021 року кілька жителів столиці подали й виграли цивільні позови, які вимагали від уряду вжити заходів.

Суд ухвалив, що президент Джоко Відодо має встановити національні стандарти якості повітря для захисту здоров’я людей, а міністр охорони здоров’я і губернатор Джакарти мають розробити стратегії поліпшення якості повітря.

Проте рівень забрудненості й далі зростає. Про це каже співзасновник програми контролю якості повітря Nafas Indonesia.

[Натан Рустанді, співзасновник Nafas Indonesia]:

«Впливає багато чинників. Перший — автомобілі. На жаль, наші стандарти викидів, як і раніше, низькі. Другий — промисловість: дим від фабрик, дим від вугільних станцій».

За офіційними даними, лише цього року від брудного повітря в Джакарті померло майже 8 тисяч людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Столиця Індонезії посіла перше місце серед міст із найбруднішим повітрямМігранти в американському штаті Аризона можуть опинитися на вулиці через відсутність фінансуванняШезлонги замість засніжених схилів: французький курорт виживає в умовах теплої зимиРекордно низьку народжуваність зафіксували в Японії 2023 рокуДо 12 років каторжних робіт засудили двох підлітків у КНДР за перегляд південнокорейських кліпівУ Словенії завершили земляні роботи в новому тунелі, який веде до АвстріїНацгвардія допоможе стримати зростання злочинності в метро Нью-ЙоркаЯк і чим годуватимуть спортсменів під час Олімпіади в ПарижіНирки — у центрі нової кризи в НепаліЛікарям, що страйкують у Південній Кореї, поставили вимогу до березня повернутися на роботу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: