18.06.2024
Телеканал NTD

Маленький шотландський острів збудував власний космопорт

Маленький шотландський острів збудував власний космопорт

З невеликого шотландського острова, що в Атлантичному океані, скоро в космос полетять ракети. Тут добудовують космічний..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

З невеликого шотландського острова, що в Атлантичному океані, скоро в космос полетять ракети.

Тут добудовують космічний порт. Він відкриється на острові Анст — найпівнічнішому населеному серед усіх Британських островів.

Будівництво очолює подружня пара — Френк та Деббі Стренг. Космопорт з’явиться на місці колишньої станції радіолокації Королівських ВПС.

[Френк Стренг, генеральний директор космопорту]:

«Ця галузь лише розвиватиметься. Це схоже на наступну промислову революцію».

Місцеві жителі мають надію, що завдяки космопорту Велика Британія не шукатиме підрядників для відправлення в космос кораблів та супутників. До того ж він буде дуже корисним тутешнім мешканцям.

[Елізабет Джонсон, менеджер проєкту]:

«Більшість жителів острова дуже це підтримують. Це рятувальний круг для нашого острова. Нам потрібна економічна й соціальна активність, щоб гарантувати, що острів залишиться життєздатним. Усі ми нетерпляче чекаємо першого запуску. Молодь починає повертатися на острів».

Порт зараз очікує на отримання ліцензії. Як припускають, запуски розпочнуться вже наприкінці року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Маленький шотландський острів збудував власний космопортТемпи зменшення площі тропічних лісів у світі 2023 року сповільнилисяООН: п’ять країн допоможуть Гаїті в боротьбі з озброєними бандамиПрезидент Південної Кореї закликав лікарів-страйкарів шукати компромісНацгвардія допоможе стримати зростання злочинності в метро Нью-ЙоркаВеличезне джерело природного водню знайшли в албанській шахті19 000 голів худоби на борту: скандальне судно прибуло до ІракуГабонський дизайнер перетворює викинутий папір на красиві вазиСтолиця Колумбії та 11 муніципалітетів починають нормувати водуБізнесмен у Беніні отримує з відходів біогаз, який забезпечує сотні будинків

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: