03.01.2021
Телеканал NTD

Чим зайняти дітей під час карантину: британські влогери знають відповідь

Чим зайняти дітей під час карантину: британські влогери знають відповідь

Мільйони людей у всьому світі звертаються до влогу британського тренера Джо Вікса, який називає себе головним..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Мільйони людей у всьому світі звертаються до влогу британського тренера Джо Вікса, який називає себе головним у країні учителем фізкультури.

Його канал на YouTube уже має понад два мільйони підписників. Щоранку, за винятком вихідних, він проводить 30-хвилинне онлайн-тренування зі своєї квартири в Лондоні. І воно підходить для будь-якого віку, зокрема й дітей.

[Джо Вікс, онлайн-тренер]:
«Я бачив, як малюки робили це зі своїми батьками. І вперше сім’ї, які зазвичай ніколи не займаються разом, збираються о 9 ранку й веселяться. Тож для багатьох це велика розрядка».

Такі канали набувають неабиякої актуальності не лише у Великій Британії, але й у всьому світі. Тоді як більша частина світу змушена залишатися в ізоляції, батьки дедалі частіше шукають відповідь на запитання: чим зайняти дітей?

Ліндсі Томас із Йоркширу сидить удома з двома дітьми. Вона постійно вигадує для них заняття, а ще ділиться цим на своєму каналі, який створила з групою інших мам. Назвали його «Щасливі години вдома».

[Ліндсі Томас, влогер]:
«Ідея в тому, щоб вивільнити для жінок годину відпочинку в день, даючи дітям творчі й цікаві завдання».

Виконавши завдання, діти завантажують фотографії своїх виробів. Також їм поштою відправляють призи.

Морський біолог Люсі Вудол зараз мала досліджувати глибини Індійського океану в межах програми Nekton. Однак через карантин експедицію скасували. Тепер вона зі своїми колегами проводять онлайн-заняття для дітей.

[Люсі Вудол, морський біолог]:
«Надіюся, що, побачивши багатьох людей, які розповідають про свою роботу, про науку, хтось почує про професії, про які раніше навіть не здогадувався».

Ще один влогер із Йоркширу, Меган Браун, надягає свій костюм феї, щоби танцювати з дітьми. Схоже, це подобається не лише маленьким принцесам.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чим зайняти дітей під час карантину: британські влогери знають відповідьКисть статуї римського імператора возз’єдналася з пальцем, утраченим 550 років томуУ Версалі завершили масштабну реконструкцію королівської каплиціФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахКінські перегони без сідел: американські індіанці відроджують традиції предківУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОУ Києві проходить виставка «Сузір’я Полєнова»Улюблений ресторан Енцо Феррарі відреставрували й знову відкривають