03.12.2021
Телеканал NTD

Індонезійська пара зіграла весілля, у якому запрошені гості взяли участь в онлайн-режимі

Індонезійська пара зіграла весілля, у якому запрошені гості взяли участь в онлайн-режимі

Для індонезійців Мохамада й Угі настав найважливіший день у житті. Закохана пара грає весілля. Але відвідали..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Для індонезійців Мохамада й Угі настав найважливіший день у житті. Закохана пара грає весілля. Але відвідали його лише вісім найближчих родичів. Плани молодят змінилися через епідемію.

Утім, інші сотні запрошених теж спостерігають за церемонією через інтернет.

[Мохамад Нурджаман, наречений]:
«Звичайно, ми розчаровані. Та нам слід прийняти це, бо ризик може виникнути не для одного чи двох осіб, це небезпечно для всіх».

Мохамад та Угі до весілля зустрічалися два роки. Одружитися вирішили в жовтні.

[Угі Лестарі Відя Бахрі, наречена]:
«Хочемо, щоб усі наші рідні побачили весілля, хочемо розділити з ними наше щастя. Зазвичай родичі та друзі приходять прямо на церемонію, але ми покладаємося на високі технології».

В Індонезії немає офіційної заборони на збори, але влада закликала всіх утриматися від масових заходів, зокрема й від весіль.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індонезійська пара зіграла весілля, у якому запрошені гості взяли участь в онлайн-режиміРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахУ Києві проходить виставка «Сузір’я Полєнова»Цеглинка за цеглинкою: нью-йоркський «Леголенд» майже добудувалиПобачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готельСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»Італія відзначає 700-річчя смерті Данте публічними читаннямиНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутстваДо Афганістану зі США повернулися 33 артефакти