03.11.2021
Телеканал NTD

Серфінг на карантині: у Ріо-де-Жанейро пляжі й далі ваблять людей

Серфінг на карантині: у Ріо-де-Жанейро пляжі й далі ваблять людей

Попри суворий карантин у Ріо-де-Жанейро й рекомендацію залишатися вдома, пляжі міста й далі ваблять любителів великих..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Попри суворий карантин у Ріо-де-Жанейро й рекомендацію залишатися вдома, пляжі міста й далі ваблять любителів великих хвиль.

Однак на узбережжі чергує поліція й ловить порушників. Для Гільєрме все може закінчитися сумно. Його притягнуть до відповідальності через суд.

[Гільєрме Вандерлі Макаду Фарія, серфер]:
«На жаль, мене зловила поліція, коли я плавав. Серфінг сьогодні — це злочин. Сподіваюся, суд не визнає мене винним через таку смішну причину».

Утім, уже через кілька годин Гільєрме знову можна було побачити на хвилях біля пляжу Копакабана.

З 17 березня в штаті діє заборона на відвідування пляжів і парків через епідемію коронавірусу. Однак вулицями міст і далі їздять велосипедисти, також багато людей здійснюють пробіжки.

Ті, хто виходить у море на дошках для серфінгу, теж не вважають, що вони порушують заборони. На їхню думку, вони просто перетинають пляжі, щоб потрапити у воду. Іноді вони спеціально роблять це з кам’яних насипів, щоб їх не було в чому звинуватити.

[Вілсон Вітцель, губернатор штату Ріо-де-Жанейро]:
«Не кидайте виклик вірусу, не кидайте виклик епідемії. Якщо ви це зробите, я запроваджу кримінальну відповідальність, до якої притягатимуть військові й поліція».

Утім, багато жителів Ріо-де-Жанейро погоджуються, що в цей період ліпше утриматися від звичних занять спортом.

[Бруну Букаюва, серфер і журналіст]:
«Мені насправді не вистачає відчуття занурення у воду, коли дошка розсікає хвилі. Серфінг поєднує мене з природою. Та зараз слід думати про інших. Я переборюю своє бажання покататися на хвилях».

Ріо-де-Жанейро — другий штат у країні за кількістю виявлених хворих.
Коротке посилання на цю сторінку:

Серфінг на карантині: у Ріо-де-Жанейро пляжі й далі ваблять людейЯк непримітне містечко допомогло закласти основи сучасної ОлімпіадиЯпонська суддя із дзюдо черпає натхнення в роботі з феєрверкамиУ Швеції німецькі слеклайнери побили світовий рекорд із хайлайнуЇда, сон і тренування: німецька каратистка прагне потрапити на Олімпіаду-2020Німецький чемпіон із веслувального слалому готується до своєї третьої ОлімпіадиРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачів