03.12.2021
Телеканал NTD

МОК: перенесена Олімпіада почнеться 23 липня 2021 року

МОК: перенесена Олімпіада почнеться 23 липня 2021 року

Олімпійські ігри в Токіо почнуться на рік пізніше й пройдуть з 23 липня по 8 серпня...

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Олімпійські ігри в Токіо почнуться на рік пізніше й пройдуть з 23 липня по 8 серпня. Паралімпіада стартує 24 серпня й завершиться 5 вересня. Нові дати Ігор оголосив президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах.

Минулого тижня уряд Японії та МОК домовилися відкласти змагання через пандемію коронавірусу.

[Томас Бах, голова МОК]:
«Зараз усе людство опинилося в темному тунелі, і ми не знаємо, як довго це триватиме. Але ми впевнені, що Олімпійські ігри стануть світлом в кінці цього тунелю. Це може стати надією для спортсменів і для всіх людей світу».

Раніше влада Токіо й олімпійський оргкомітет Японії планували провести Ігри навіть попри епідемію. Однак під тиском спортивних організацій інших країн погодилися перенести змагання.

Уперше за 124 роки в мирний час Олімпійські ігри розпочнуться невчасно. Голова МОК називає ситуацію безпрецедентною. Комітет не має плану й не має досвіду, як діяти за таких обставин.

[Томас Бах, голова МОК]:
«Оргкомітет знову перевірятиме спортивні майданчики. Він дізнається, у якому стані всі конструкції, зведені для Ігор 2020 року. Ми оглянемо Олімпійське селище. Воно — серце Ігор і має бути в гарному стані».

МОК також співпрацюватиме з медійними компаніями всього світу, щоби ті привабили глядачів на Олімпіаду‒2021. А ще комітету потрібно домовитися зі спонсорами про нову допомогу.

На приготування до Ігор Японія витратила 13 мільярдів доларів. Ще три мільярди доларів виділили японські спонсори.
Коротке посилання на цю сторінку:

МОК: перенесена Олімпіада почнеться 23 липня 2021 рокуВашингтон ухвалив пакет заходів, щоби протистояти технологічній загрозі з боку КитаюЗливи в Європі змивають машини й затоплюють містаУ Кабулі вибухнули бензовози — загинуло щонайменше 9 осібХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензину«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в КитаїЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефіріБракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусуЄС затвердив додаткові санкції щодо Білорусі