25.05.2024
Телеканал NTD

75-річний єгиптянин планує стати найстарішим футболістом і побити рекорд Гіннеса

75-річний єгиптянин планує стати найстарішим футболістом і побити рекорд Гіннеса

75-річний єгиптянин Еззелдіне має четверо дітей і шестеро онуків, але він і сам, як дитина, завзято..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

75-річний єгиптянин Еззелдіне має четверо дітей і шестеро онуків, але він і сам, як дитина, завзято ганяє по полю м’яча. Футбол йому припав до душі ще в дитинстві, але грати професійно заважала робота й не дуже здоровий спосіб життя.

Але тепер Еззелдіне вирішив серйозно зайнятися спортом і побити рекорд Гіннеса як найстаріший у світі професійний футболіст.

[Еззелдіне Бахадер, футболіст поважного віку]:
«Чому гравці йдуть (зі спорту) в 35 років? Вони так довго грали, тренувалися й реалізовували себе, що в них не залишилося бажання продовжувати. Але я вважаю себе молодим гравцем. У мене все попереду, і я гратиму. Я мало тренувався, і тренування мені не набридли, я не втомився, м’язи ще не звикли до навантаження. Я на початку шляху».

Щоб здійснити мрію, єгиптянин вступив до одного з футбольних клубів.

[Валід Аттар, виконавчий директор Єгипетської асоціації футболу]:
«У статуті немає нічого, що б забороняло йому приєднатися. Добре, що ми можемо його підтримати. Він стане прикладом для тих, хто вважає, що життя в старості скінчилося. Ні, життя триває, можна займатися спортом і змагатися і в 75 років».

Еззелдіне й грає в клубі, і займається з особистим тренером. Той спочатку сумнівався в успіху, але згодом побачив, що палке бажання сильніше за вік.

[Махмуд Рефат, тренер]:
«Коли я почав його тренувати, то зрозумів, що він готовий багато працювати. Спочатку здавалося, що в такому віці буде важко витримувати велике фізичне навантаження. Але, почавши тренуватися, ми зрозуміли, що це можливо».

Єгиптянин зможе потрапити до Книги Гіннеса, якщо візьме участь у двох 90-хвилинних матчах. Хоче це зробити вже в березні.

[Еззелдіне Бахадер, футболіст поважного віку]:
«Для мене важливо стати не просто найстарішим гравцем, а найстаршим футболістом, який добре грає. Якщо я увійду до Книги рекордів Гіннеса, але зіграю погано, то мети не досягну. Це буде провал».

Поки звання найстарішого у світі футболіста належить ізраїльтянинові Ісааку Хаїку. Минулої весни він у 73 роки зіграв в офіційному 90-хвилинному матчі професійних клубів.
Коротке посилання на цю сторінку:

75-річний єгиптянин планує стати найстарішим футболістом і побити рекорд ГіннесаП’єр де Кубертен: Олімпіада повертається в місце народження батька сучасних ігорСтрибок майже на 15 метрів: нові рекорди зі стрибків на лижах та сноубордах встановили у Швейцарії265 000 осіб у 169 країнах взяли участь у благодійному забігуКоул Брауер стала першою американкою, яка наодинці здійснила кругосвітнє плавання, без зупинок і допомогиСпорт із собакою — новий тренд серед китайцівПерегони в стилі Дикого Заходу: змагання з кінного скіджорингу пройшли в США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: