03.10.2021
Телеканал NTD

Вундеркінд-піаніст склав «Вальс ізоляції» для всіх, хто на карантині

Вундеркінд-піаніст склав «Вальс ізоляції» для всіх, хто на карантині

Семирічний піаніст-вундеркінд Стеліос Керасідіс вирішив підтримати всіх, зокрема й дітей, які перебувають вдома на карантині. Він..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Семирічний піаніст-вундеркінд Стеліос Керасідіс вирішив підтримати всіх, зокрема й дітей, які перебувають вдома на карантині. Він склав зворушливий «Вальс ізоляції». Сам юний композитор теж сидить у чотирьох стінах у грецькому місті Неа-Макрі.

[Стеліос Керасідіс, піаніст і композитор]:
«Привіт, друзі. Я Стеліос і теж цими днями сиджу вдома. Потерпімо трохи, і скоро всі ми зможемо вийти на вулицю й поплавати в морі. Присвячую вам частину мого твору».

Стеліос народився в сім’ї музикантів. Його тато — викладач класу фортепіано. Дві сестри теж грають на піаніно.

Стеліоса почали вчити музики, коли тому було два-три роки. Він хутко все опановував, і вчителі побачили в ньому великий талант.

Хлопчик виступав у Карнегі-холі в Нью-Йорку, в Альберт-холі в Лондоні та у Віденській філармонії.

На карантині Стеліос постійно пише музику.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вундеркінд-піаніст склав «Вальс ізоляції» для всіх, хто на карантині8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаранКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕКубинець 20 років дружить із пеліканами«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїДитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопарку