08.10.2021
Телеканал NTD

Французи й канадці зіграли в горсбол у Киргизстані

Французи й канадці зіграли в горсбол у Киргизстані

Коні, м'яч і кільце. У Бішкеку пройшли змагання з горсболу. На полі змагаються в спритності дві..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Коні, м’яч і кільце. У Бішкеку пройшли змагання з горсболу. На полі змагаються в спритності дві команди — з Франції та Канади. У кожній — по чотири гравці.

[Мунарбек Кулданбаєв, голова киргизької Федерації з горсболу]:
«У горсбол грають, як бачите, футбольним м’ячем, який обтягнуто шкіряними ручками, за які можна підняти м’яч із землі».

Горсбол зародився у Франції у 70-х роках минулого століття. Поєднує елементи поло, регбі й баскетболу. Гра стала популярною й у Киргизстані. Тут її порівнюють із традиційною грою кок-бору. Але є відмінності.

[Жером Жиронду, гравець у горсбол із Франції]:
«Різниця між кок-бору й горсболом — у швидкості й динамічності гри. У кок-бору більше зупинок, а ми постійно в русі. Обидва види спорту потребують фізичної підготовки».

За правилами гри, м’яч можна кидати в кільце лише після кількох пасів. Тримати в руках його можна не довше ніж десяти секунд. Кидок роблять з відстані п’яти-десяти метрів. А підіймають м’яч із землі лише під час галопу.

У цьому матчі перемогла канадська команда. Рахунок — 7:6.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французи й канадці зіграли в горсбол у КиргизстаніБіг на руках: в Україні встановили новий рекордАльтернативний фітнес на карантині: йога для очей і заняття в петляхЛітні австралійці насолоджуються грою в пішохідний футболВертикальний заїзд: французький велотріаліст підкорив 140-метровий хмарочосЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюУ Газі шанувальники паркуру безпечно займаються в новому заліЗбірна України «Ігор нескорених» провела відкрите тренуванняОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення Олімпіади