28.10.2024
Телеканал NTD

Французи й канадці зіграли в горсбол у Киргизстані

Французи й канадці зіграли в горсбол у Киргизстані

Коні, м'яч і кільце. У Бішкеку пройшли змагання з горсболу. На полі змагаються в спритності дві..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Коні, м’яч і кільце. У Бішкеку пройшли змагання з горсболу. На полі змагаються в спритності дві команди — з Франції та Канади. У кожній — по чотири гравці.

[Мунарбек Кулданбаєв, голова киргизької Федерації з горсболу]:
«У горсбол грають, як бачите, футбольним м’ячем, який обтягнуто шкіряними ручками, за які можна підняти м’яч із землі».

Горсбол зародився у Франції у 70-х роках минулого століття. Поєднує елементи поло, регбі й баскетболу. Гра стала популярною й у Киргизстані. Тут її порівнюють із традиційною грою кок-бору. Але є відмінності.

[Жером Жиронду, гравець у горсбол із Франції]:
«Різниця між кок-бору й горсболом — у швидкості й динамічності гри. У кок-бору більше зупинок, а ми постійно в русі. Обидва види спорту потребують фізичної підготовки».

За правилами гри, м’яч можна кидати в кільце лише після кількох пасів. Тримати в руках його можна не довше ніж десяти секунд. Кидок роблять з відстані п’яти-десяти метрів. А підіймають м’яч із землі лише під час галопу.

У цьому матчі перемогла канадська команда. Рахунок — 7:6.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французи й канадці зіграли в горсбол у КиргизстаніПерегони в стилі Дикого Заходу: змагання з кінного скіджорингу пройшли в СШАП’єр де Кубертен: Олімпіада повертається в місце народження батька сучасних ігор265 000 осіб у 169 країнах взяли участь у благодійному забігуНайшвидша 90-річна жінка світу: 200 метрів за 51 секундуКоул Брауер стала першою американкою, яка наодинці здійснила кругосвітнє плавання, без зупинок і допомогиСтрибок майже на 15 метрів: нові рекорди зі стрибків на лижах та сноубордах встановили у Швейцарії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: