12.02.2022
Телеканал NTD

Індустрія іграшок Індії процвітає через зменшення китайського імпорту

Індустрія іграшок Індії процвітає через зменшення китайського імпорту

Індійська промисловість іграшок переживає піднесення. І все завдяки тому, що країна запровадила нові вимоги до якості..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Індійська промисловість іграшок переживає піднесення. І все завдяки тому, що країна запровадила нові вимоги до якості товарів, які імпортує. Після цього почали завозити менше іграшок із Китаю.

Власники фабрик у Делі кажуть, що тепер усе виробляють на місці.

[Віпін Джавал, власник компанії ― продавця іграшок]:
«Раніше всі ці іграшки імпортували з Китаю і продавали в Індії. Однак тепер ми почали місцеве виробництво».

Бюро індійських стандартів оголосило нові правила торговельного імпорту іграшок у 2020 році. Китай їх не дотримувався. Тож Індія почала нарощувати власне виробництво, і навіть збільшила імпорт до інших країн.

[Віпін Джавал, власник компанії ― продавця іграшок]:

«Ми не могли нічого імпортувати з Китаю, бо його товари не відповідали стандартам. Тепер ми виготовляємо все, що раніше завозили».

До серпня 2020 року на Китай припадав великий відсоток імпорту іграшок до Індії. Потім прем’єр-міністр Нарендра Моді закликав до ребрендингу індійської історії іграшок.

Як наслідок, уже до 2021-го Індія почала експортувати на 60 % іграшок більше, ніж у 2018 році.

Внутрішній ринок також процвітає. Іграшки країни становлять значну частку торгівлі, бо, наприклад, дітей віком до шести років в Індії понад 158 мільйонів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індустрія іграшок Індії процвітає через зменшення китайського імпортуКанада хоче запровадити національний мораторій на продаж та купівлю зброїМобільна клініка допомагає сирійським біженцям у ЛіваніБракує дерев: у Парижі майже ніде сховатися від спекиКліматичні мігранти: історія сім’ї, яка втекла на інший кінець СШАЯк собак навчили винюхувати комп’ютери та жорсткі дискиВелика Британія адаптується до середземноморського кліматуПандемія породила велосипедний бум у КитаїІспанські лікарі виключають виникнення пандемії віспи мавпЖителям Техасу загрожують віялові відключення світла

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: