16.06.2022
Телеканал NTD

Апокаліпсис у центрі столиці: руйнується парк атракціонів в Анкарі

Апокаліпсис у центрі столиці: руйнується парк атракціонів в Анкарі

Напівзруйновані динозаври, моделі роботів та іржаві атракціони. Такий апокаліптичний пейзаж покинутого парку розваг у турецькій столиці...

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Напівзруйновані динозаври, моделі роботів та іржаві атракціони. Такий апокаліптичний пейзаж покинутого парку розваг у турецькій столиці.

«Анкапарк» відкрили всього лише три роки тому перед виборами. Тоді влаштували пишну церемонію, яку відвідав президент Тайїп Ердоган. Він обіцяв, що цей центр розваг щороку даватиме 10 мільйонів доларів доходу.

Утім, уже за вісім місяців парк закрили через величезні фінансові втрати.

Тепер опозиційні партії на прикладі «Анкапарку» намагаються довести, що нинішній уряд марнує гроші. У цьому разі — понад 800 мільйонів доларів.

[Мансур Явас, представник опозиції]:
«Тут могли збудувати 15 тисяч соціальних квартир або 300 студентських гуртожитків».

Коли парк збанкрутів, два роки тривала судова тяганина. Зрештою в липні право розпоряджатися «Анкапарком» передали опозиційній «Республіканській народній партії», яка має в Анкарі більшість.

Водночас керівна партія Ердогана звинувачує мера в тому, що той, мовляв, спочатку саботував проєкт, домагаючись його банкрутства, а потім довів парк до нинішнього стану.

Територія центру атракціонів за площею дорівнює 120 футбольним полям. Адміністрація міста обіцяє вирішити його долю в процесі консультацій із місцевими жителями.
Коротке посилання на цю сторінку:

Апокаліпсис у центрі столиці: руйнується парк атракціонів в АнкаріМагазини Іспанії зобов’яжуть зачиняти двері й вимикати світлоІндійське подружжя подало до суду на сина й невістку за те, що ті не мають дітейЧерез подорожчання пального в Австралії зростає попит на електричні човниВідень визнали найзручнішим для життя містом світуПрогулятися найдовшим пішохідним мостом у світіТемзу в Лондоні хочуть заселити бобрамиТайванці захопилися аквапонікою на тлі спалаху епідемії коронавірусуУ вигнанні чи у в’язниці: кубинські активісти через рік після протестівКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщину

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: