01.10.2022
Телеканал NTD

Мексиканські студенти-кулінари створили колекцію вбрання з їжі

Мексиканські студенти-кулінари створили колекцію вбрання з їжі

Яскраві, екстравагантні і їстівні. Цей незвичайний модний показ влаштували в столиці Мексики. Студенти-кулінари створили вбрання з..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Яскраві, екстравагантні і їстівні. Цей незвичайний модний показ влаштували в столиці Мексики. Студенти-кулінари створили вбрання з усіляких харчів. Кожен витвір продемонстрували під музику.

[учасниця модного показу]:
«На цьому модному показі 70 % нарядів виготовлено з різних продуктів, таких як насіння, перець чилі, солодощі тощо. Усі ці продукти місцеві».

[студент]:
«Ми прикрасили куртку бобами. Усе вишито вручну. Спочатку відібрали однакові за розміром боби, потім зробили отвори, очистили й покрили лаком. Далі вручну пришивали кожен біб».

Як прикраси для нарядів використали ще какао-боби, сухофрукти й цукерки. Усі сукні й костюми натхнені одягом, який носять у різних районах Мехіко.

Модний показ пройшов в Університеті монастиря Сор Хуана. Після заходу наряди стануть експонатами виставки в навчальному закладі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мексиканські студенти-кулінари створили колекцію вбрання з їжіДайвери полюють на морських зірок, щоб урятувати річкових мешканцівКольори Африки: візерунки цієї художниці прикрашають літаки й машиниЛіванський гончар зберігає ремесло для майбутніх поколіньІракський тесляр став талановитим різьбярем по каменюУ Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав’ярнеюУнікальну колекцію робіт Рафаеля зібрали в одному музеїРоботи ремісників і дизайнерів показали на виставці у ВенеціїВертикальний забіг організували в найвищому хмарочосі Південної Кореї

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: