01.10.2022
Телеканал NTD

Перевернутий будинок звели в парку розваг у Румунії

Перевернутий будинок звели в парку розваг у Румунії

Перевернутий будинок приваблює юрби туристів до розважального парку «Брамбура» в Румунії. Усередині будівлі теж усе догори..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Перевернутий будинок приваблює юрби туристів до розважального парку «Брамбура» в Румунії. Усередині будівлі теж усе догори дриґом — картини, годинники, меблі. Водночас дім зроблено під нахилом у сім градусів.

[Тюдор Іспас, архітектор парку «Брамбура»]:
«Мета в тому, щоб у гостей запаморочилася голова, щоб вони втратили відчуття рівноваги й стійкості. Це неймовірно».

Парк «Брамбура» стоїть біля підніжжя гірського масиву Фегераш у Південних Карпатах. Новий атракціон уже став місцевою цікавинкою. Люди виходять із легким запамороченням, але здебільшого всі задоволені.

[гостя парку «Брамбура»]:
«Я приїхала з дітьми. Їм дуже сподобався дім і весь парк. Тут добре відпочивати з малечею».

У парку є звичайні атракціони, а також маленький зоопарк. У ньому живе кілька альпак, кози, лами та кролики.

Власник парку вирішив збудувати перевернутий будинок після поїздки до Німеччини, де є такі самі будівлі.

[Леопольд Клінгейс, власник парку «Брамбура»]:
«»Брамбура» — це щось божевільне. Будинок перевернутий догори дном, і в ньому все не так, усе незвично. Ми хочемо побудувати в парку й інші атракціони в такому стилі. Не перевернуті, а незвичайні».

Нові атракціони з’являться за кілька місяців. Власник парку надіється, що вони приваблять більше румунських та іноземних туристів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перевернутий будинок звели в парку розваг у РумуніїБританська компанія випускає екологічно чисті великодні яйцяЯк у Гімалаях: нове житло для малих панд і снігових барсів у Дублінському зоопаркуУ Нью-Йорку відкрилася перша кав’ярня, де можна спускати собак із повідцяЖирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в ЧиліПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72Величезну колекцію сувенірів, присвячених британським монархам, зібрала австралійка650 старовинних годинників зібрали три покоління індійської родиниІсторичний район Нью-Йорка потопає у квітах70 млн жовтців зацвіли в Південній Каліфорнії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: