01.10.2022
Телеканал NTD

У Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав’ярнею

У Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав'ярнею

Захопливий краєвид і запаморочлива висота. Над каньйоном Дашбаші в Грузії з'явився скляний міст. Його довжина —..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Захопливий краєвид і запаморочлива висота. Над каньйоном Дашбаші в Грузії з’явився скляний міст. Його довжина — 240 метрів.

У центрі на висоті 200 метрів над землею розташувалася кав’ярня у вигляді діаманта. З вікон відкривається чудовий краєвид на Алгетський національний парк. Заклад претендує на рекорд Гіннеса як найвищий підвісний ресторан у світі.

[Інбар Адан, туристка з Ізраїлю]:
«Це одне з найдивовижніших місць, які я бачила. А я тревел-блогер і багато подорожую. В інтернеті цей скляний міст буде дуже популярним».

Любителі ще гостріших відчуттів можуть спуститися велосипедом по зіплайну.

[Галь Гварал, туристка]:

«Трос міцний, немає відчуття, що він порветься. Відчуваєш велосипед, ремені безпеки. Коли дивишся вниз, захоплює дух».

Будувати міст почали у 2019 році. У нього вклали 40 мільйонів доларів. Інвестор — ізраїльська компанія.

[Катерина Тордіа, директор грузинського відділення компанії-інвестора]:
«Ось так можна зберегти природу незайманою. Водночас ми пропонуємо гостям екстремальний вид екотуризму. Але це, звісно, абсолютно безпечно».

У межах проєкту обладнано туристичні стежки до водоспадів каньйону, а також до місць із гарним панорамним краєвидом. Також є гостьові будиночки й готель.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав’ярнеюНарендра Моді разом з індійцями відзначив Міжнародний день йогиФрески втікачів: на горищі церкви в Римі знайшли малюнки часів Другої світовоїКитайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрівДайвери полюють на морських зірок, щоб урятувати річкових мешканцівЛіванський гончар зберігає ремесло для майбутніх поколіньБолгарія відзначила День слов’янської писемностіІндія побила рекорд Гіннеса з найшвидшого будівництва дорігБританські волонтери очищають «Золотий храм» в ІндіїКросівки Майкла Джордана виставлять на аукціон у Нью-Йорку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: