06.10.2022
Телеканал NTD

Суд у США відмовився дати слонисі Хеппі людські права

Суд у США відмовився дати слонисі Хеппі людські права

Поки слониха Хеппі безтурботно гуляла вольєром, вирішувалася її доля. Вона залишиться в Бронкському зоопарку в Нью-Йорку...

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Поки слониха Хеппі безтурботно гуляла вольєром, вирішувалася її доля. Вона залишиться в Бронкському зоопарку в Нью-Йорку. Так ухвалив апеляційний суд штату. Він уважає, що на тварин не поширюється правило габеас корпус.

Пристрасті навколо слонихи розгорілися саме тому, що захисники прав тварин наполягали на застосуванні цього акту щодо тварин зоопарку. Позивачі заявили, що слони — розумні тварини й усвідомлюють свою особистість. Тому вони мають право на недоторканність.

Відповідно до правила габеас корпус, затримана людина може поскаржитися до суду й вимагати перевірити законність свого арешту. Це також може зробити хтось інший від її імені.

Захисники прав тварин стверджували, що слониху Хеппі утримують у зоопарку проти її волі. Вони вимагали перевезти її до одного із заповідників для слонів у США.

Судді заявили, що не заперечують того факту, що слони розумні. Але вони не люди, тому не мають таких самих юридичних прав, як люди. Також судді зазначили, що надання свободи Хеппі могло б дестабілізувати суспільство. До суду могли б посипатися заяви з вимогою звільнити тих чи інших тварин, зокрема домашніх та службових.
Коротке посилання на цю сторінку:

Суд у США відмовився дати слонисі Хеппі людські праваВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиСтартап допомагає жителям Сіднея правильно позбуватися сміттяСенегальці перебирають гори непотребу й цим заробляють на життяЄвропарламент затвердив єдиний тип зарядного пристрою в ЄСУрятований собака вчиться знаходити вибухівкуУнікальний готель в Індії: замість скла — сонячні панеліАртефакти із затонулих кораблів досліджують в АвстраліїЩо можна дізнатися про життя північнокорейців, розглядаючи сміття на пляжахЛас-Вегас позбувається газонів із живою травою

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: