01.11.2022
Телеканал NTD

Ліберійське містечко приваблює серферів ідеальними хвилями

Ліберійське містечко приваблює серферів ідеальними хвилями

Менш як десять років знадобилося, щоб серфінг завоював серця майже всіх жителів цього ліберійського містечка Робертспорт...

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Менш як десять років знадобилося, щоб серфінг завоював серця майже всіх жителів цього ліберійського містечка Робертспорт. А ідеальні хвилі тепер приваблюють сюди серферів з усієї країни й навіть із-за кордону.

Нині тут проходять щорічні міські змагання із серфінгу. Участь беруть і спортсмени з інших країн.

[Енді Девіс, серфер із ПАР]:
«Хвилі неймовірні, світового класу».

Енді Девіс приїхав із ПАР. Він разом зі співробітниками благодійної організації роздає дошки для серфінгу в Ліберії, зокрема й тут, у Робертспорті.

[Енді Девіс, серфер із ПАР]:

«Особливості Робертспорта підіймають його на вершину світу. Надіюся, що завдяки серфінгу це місто буде рости й розвиватися».

У Робертспорті дізналися про серфінг від співробітників міжнародних благодійних організацій. Ті часто ловили хвилю біля піщаних пляжів, а потім навчали кататися місцевих жителів.

[Муса Шеннон, власник готелю]:
«Серфінг нам допоміг. Він зробив нас дуже популярними й дав міжнародне визнання, привернув до нас увагу. Також завдяки йому міська молодь може проявити себе в спорті, про який раніше тут не знали».

Ліберія не так давно пережила кровопролитну громадянську війну, пізніше епідемію лихоманки Ебола, а потім ще й пандемію коронавірусу. Нині країна потроху оживає. У Робертспорті планують розвивати туристичний сектор, щоб привабити серферів не лише з Африки, але й з інших континентів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ліберійське містечко приваблює серферів ідеальними хвилямиФестиваль парапланеризму повернувся до ГаниБразильці допомагають людям з інвалідністю подорожуватиДайвери врятували кита, що потрапив до сітей біля берегів МайоркиБонн став рожевим завдяки квітучій сакурі«Божевільні автомобілі» промчали вулицями Ліми в ПеруСобаки-серфери: перегони на сапбордах для людей і тварин влаштували в ІспаніїУ Нью-Йорку відкрилася перша кав’ярня, де можна спускати собак із повідцяСервіс по-індійськи: водій доглядає клумбу на даху моторикші

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: