06.11.2022
Телеканал NTD

Як іграшковий динозавр допомагає хлопцеві заробляти

Як іграшковий динозавр допомагає хлопцеві заробляти

Як заробити на життя за допомогою своїх дитячих іграшок, знає юний болівієць Пітер. У свої 11..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Як заробити на життя за допомогою своїх дитячих іграшок, знає юний болівієць Пітер. У свої 11 років він допомагає годувати сім’ю.

Робити такі креативні фотографії можуть не всі. Але Пітер має талант. Туристи радо вдаються до його послуг.

Гратися з перспективою допомагає незвичайний ландшафт. Це знаменитий солончак Салар-де-Уюні, що на південному заході Болівії. Висохле озеро площею 11 тисяч квадратних кілометрів — одне з головних визначних місць країни.

Пітер фотографує у вільний від навчання час. За день заробляє до 15 доларів.

Для сім’ї це велика поміч. У нього ще п’ятеро братів і сестер.

[Пітер Кондорі, юний фотограф]:
«Я допомагаю мамі купувати цибулю, картоплю та салат. Ще купую одяг та іграшки своїм братам. Коли їм потрібне шкільне приладдя, даю їм грошей».

Батько Пітера працює солеваром. Мати продає туристам сувеніри. Через пандемію справи погіршилися — мандрівників нині мало.

[Дієго Кондорі, батько юного фотографа]:
«Через пандемію у нас була криза. Грошей не було навіть на їжу. Мали трохи заощаджень, але вони скоро скінчилися. І ми вирішили всією сім’єю працювати в туризмі. Діти допомагають нам фотографуванням».

У Болівії працює близько двох тисяч туроператорів, і всі вони просять владу послабити для мандрівників обмеження. За їхніми даними, пандемія обвалила туризм на 90 %.

Сім’я Пітера сподівається, що вже скоро туристів побільшає.
Коротке посилання на цю сторінку:

Як іграшковий динозавр допомагає хлопцеві зароблятиСтрашненькі, але милі: найпотворнішого собаку світу вибрали в США650 старовинних годинників зібрали три покоління індійської родиниУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігКрижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спекуБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Фестиваль парапланеризму повернувся до ГаниПередгір’я Швейцарських Альп потопають у нарцисахПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: