06.10.2022
Телеканал NTD

Жирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в Чилі

Жирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в Чилі

Уперше бачить траву, сонце та людей. Жирафеня Беніто дебютує в зоопарку міста Буїн у Чилі. Зараз..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Уперше бачить траву, сонце та людей. Жирафеня Беніто дебютує в зоопарку міста Буїн у Чилі. Зараз до нього прикута вся увага гостей, особливо юних.

[гість зоопарку]:
«На Беніто весело дивитися. Надіюся, він довго житиме. І хоч він великий, але поки дитина. Приємно бачити його біля сестри та всієї його родини».

[гостя зоопарку]:
«Мені подобається дивитися на жирафів. Вони милі й гарні. Ми недарма до них приїхали».

Беніто народився трохи більше як місяць тому. Досі жив із мамою Преторією в закритому вольєрі. Тепер познайомився зі сестрою Гемою та їхнім спільним татом Крюгером.

Жирафи живуть в африканських саванах. Найбільші популяції трапляються в заповідниках. Цим тваринам вимирання не загрожує, але їх уже вважають рідкісними. У дикій природі лишилося трохи більше ніж 150 тисяч особин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в ЧиліЧерепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у Швейцарії650 старовинних годинників зібрали три покоління індійської родиниКоргі-мандрівник став зіркою соціальних мережСобаки-серфери: перегони на сапбордах для людей і тварин влаштували в ІспаніїЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиКартинами з пелюсток прикрасили цілу вулицю італійського містечкаАвстралійці перетворюють морське сміття на твори мистецтваФестиваль парапланеризму повернувся до ГаниКубинські дайвери вирощують корали, щоб урятувати рифи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: