17.08.2021
Телеканал NTD

У В’єтнамі їдять коронабургери, щоби перемогти страх перед вірусом

У В'єтнамі їдять коронабургери, щоби перемогти страх перед вірусом

У цій піцерії в Ханої з'явилася нова страва — коронабургер. Ідея його створити виникла у власника..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

У цій піцерії в Ханої з’явилася нова страва — коронабургер. Ідея його створити виникла у власника закладу Хоанга Тунга.

[Хоанг Тунг, власник піцерії]:
«У нас є такий жарт: якщо чогось боїшся, з’їж це. Тому, коли з’їси гамбургер, що має форму коронавірусу, то він уже не буде страшним. Під час пандемії це може поліпшити настрій».

Хоанг разом з колегами експериментував цілий день. Треба було надати булочці правильної форми й відповідного кольору. Зрештою вирішили додавати порошок зеленого чаю й овочевий сік.

Першого ж дня піцерія продала 50 гамбургерів, і замовлень дедалі більше.

[відвідувач піцерії]:
«Цей коронавірус дуже небезпечний. Гадаємо, що з’ївши гамбургер у його формі, вірус ми вже перемогли. Щоб його здолати, спочатку треба його з’їсти».

Власник піцерії сподівається не лише потішити людей, а й пожвавити бізнес, що вже постраждав через епідемію.
Коротке посилання на цю сторінку:

У В’єтнамі їдять коронабургери, щоби перемогти страх перед вірусомУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабі«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемВулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітівМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магноліїСлоненя в мюнхенському зоопарку пізнає світ і насолоджується теплою погодоюЄгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тваринСерфінг для тіла й душі: літнім уругвайцям допомагають підтримувати форму і знаходити нових друзів