25.06.2024
Телеканал NTD

10-річний хлопчик урятував цуценя з колодязя з нафтою

10-річний хлопчик урятував цуценя з колодязя з нафтою

Невелика добра новина з Туреччини. На цих аматорських кадрах — справжня рятувальна операція. 10-річний хлопчик витягає..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Невелика добра новина з Туреччини. На цих аматорських кадрах — справжня рятувальна операція. 10-річний хлопчик витягає цуценя, яке впало в колодязь із нафтою. Інцидент стався в місті Діярбакир, що на південному сході країни.

Врятоване цуценя хлопчик відмив у ставку.

[Енес Тайлан, рятівник цуценяти]:
«Ми прийшли й почули шум. Подивилися через дірку — там було щеня. Ми викликали рятувальників, і вони зняли плиту. Мене опустили туди за ноги, і я витягнув його й відмив».

Врятоване й вимите щеня на вигляд цілком здорове й життєрадісне. Його нагодували, і тепер воно відпочиває. Тварина, схоже, навіть не збагнула, що сталося.

Відео того, як хлопчик безстрашно ризикує собою, швидко розлетілося мережею.
Коротке посилання на цю сторінку:

10-річний хлопчик урятував цуценя з колодязя з нафтоюФіліппінець перетворив свій будинок на громадську бібліотекуВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїВідома японська компанія створила теплові насоси для носорогів Честерського зоопаркуНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиНазвані мами-видри допоможуть осиротілим дитинчатамУ зоопарку Парижа оселилася молода самка ламантинаЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батькові

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: