23.12.2021
Телеканал NTD

10-річний хлопчик урятував цуценя з колодязя з нафтою

10-річний хлопчик урятував цуценя з колодязя з нафтою

Невелика добра новина з Туреччини. На цих аматорських кадрах — справжня рятувальна операція. 10-річний хлопчик витягає..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Невелика добра новина з Туреччини. На цих аматорських кадрах — справжня рятувальна операція. 10-річний хлопчик витягає цуценя, яке впало в колодязь із нафтою. Інцидент стався в місті Діярбакир, що на південному сході країни.

Врятоване цуценя хлопчик відмив у ставку.

[Енес Тайлан, рятівник цуценяти]:
«Ми прийшли й почули шум. Подивилися через дірку — там було щеня. Ми викликали рятувальників, і вони зняли плиту. Мене опустили туди за ноги, і я витягнув його й відмив».

Врятоване й вимите щеня на вигляд цілком здорове й життєрадісне. Його нагодували, і тепер воно відпочиває. Тварина, схоже, навіть не збагнула, що сталося.

Відео того, як хлопчик безстрашно ризикує собою, швидко розлетілося мережею.
Коротке посилання на цю сторінку:

10-річний хлопчик урятував цуценя з колодязя з нафтоюПотягати за хвіст: як болівійський гід дружить із диким крокодиломНа велосипеді крізь греблю: у Бельгії зробили унікальну велодоріжку«Собакотлон»: собаки разом зі своїми господарями виборювали першість у ХорватіїПанди-близнюки народилися у французькому зоопаркуІндійська бабуся готує і продає консерви, щоб допомогти нужденним«Земля — як одна країна»: француз відвідав усі держави світуЗарядка для пінгвінів: як розважають тварин у тайському зоопаркуТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаранВенесуельське подружжя перетворило свій дім на притулок для лінивців