04.05.2021
Телеканал NTD

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобуса

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобуса

Цей малюк з білим хутром — дитинча мавпи виду східний колобус або гереза. Йому трохи більше..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Цей малюк з білим хутром — дитинча мавпи виду східний колобус або гереза. Йому трохи більше як тиждень від народження, і мама вперше показала його своїй родині, яка живе в Празькому зоопарку.

[Ленка Пасторчакова, співробітниця Празького зоопарку]:
«Дитинча має хороший хапальний рефлекс, а ще воно добре їсть. Доглядачі за цим спостерігають. Мама піклується про нього, і все йде добре, як і має бути».

Батьків дитинчати звуть Люсі й Катанга. Усі самиці в родині зазвичай живуть дружно.

[Ленка Пасторчакова, співробітниця Празького зоопарку]:
«Наші гості можуть побачити, як члени сім’ї мавп поводяться з дитинчам, і на це приємно дивитися. Усі хочуть обійняти його й подбати про нього. Молоді самиці набираються досвіду, щоб потім ростити своїх дітей».

За місяць хутро юного герези стане сірим, а в чотири місяці забарвлення буде як у дорослих — чорним з білою «мантією» з боків. Ім’я маляті поки не вибрали.
Коротке посилання на цю сторінку:

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобусаРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту Гуанабара«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕВ’єтнамець-волонтер за 7 років допоміг врятувати 1600 панголінівЛавандове поле зацвіло під КиєвомНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом псаТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюДідусь і птах: секрет дружби людини й голуба