25.10.2024
Телеканал NTD

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобуса

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобуса

Цей малюк з білим хутром — дитинча мавпи виду східний колобус або гереза. Йому трохи більше..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Цей малюк з білим хутром — дитинча мавпи виду східний колобус або гереза. Йому трохи більше як тиждень від народження, і мама вперше показала його своїй родині, яка живе в Празькому зоопарку.

[Ленка Пасторчакова, співробітниця Празького зоопарку]:
«Дитинча має хороший хапальний рефлекс, а ще воно добре їсть. Доглядачі за цим спостерігають. Мама піклується про нього, і все йде добре, як і має бути».

Батьків дитинчати звуть Люсі й Катанга. Усі самиці в родині зазвичай живуть дружно.

[Ленка Пасторчакова, співробітниця Празького зоопарку]:
«Наші гості можуть побачити, як члени сім’ї мавп поводяться з дитинчам, і на це приємно дивитися. Усі хочуть обійняти його й подбати про нього. Молоді самиці набираються досвіду, щоб потім ростити своїх дітей».

За місяць хутро юного герези стане сірим, а в чотири місяці забарвлення буде як у дорослих — чорним з білою «мантією» з боків. Ім’я маляті поки не вибрали.
Коротке посилання на цю сторінку:

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобусаВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамам40 котів зустрічає гостей у котокав’ярні в ІракуЖінка без ніг та пальців на руках учиться водити машинуПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАФіліппінець перетворив свій будинок на громадську бібліотекуСтамбул: як собаки-терапевти допомагають в аеропортуЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батьковіУ Таїланді бенкетом відзначають День слонаНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні Англії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: