17.06.2021
Телеканал NTD

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобуса

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобуса

Цей малюк з білим хутром — дитинча мавпи виду східний колобус або гереза. Йому трохи більше..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Цей малюк з білим хутром — дитинча мавпи виду східний колобус або гереза. Йому трохи більше як тиждень від народження, і мама вперше показала його своїй родині, яка живе в Празькому зоопарку.

[Ленка Пасторчакова, співробітниця Празького зоопарку]:
«Дитинча має хороший хапальний рефлекс, а ще воно добре їсть. Доглядачі за цим спостерігають. Мама піклується про нього, і все йде добре, як і має бути».

Батьків дитинчати звуть Люсі й Катанга. Усі самиці в родині зазвичай живуть дружно.

[Ленка Пасторчакова, співробітниця Празького зоопарку]:
«Наші гості можуть побачити, як члени сім’ї мавп поводяться з дитинчам, і на це приємно дивитися. Усі хочуть обійняти його й подбати про нього. Молоді самиці набираються досвіду, щоб потім ростити своїх дітей».

За місяць хутро юного герези стане сірим, а в чотири місяці забарвлення буде як у дорослих — чорним з білою «мантією» з боків. Ім’я маляті поки не вибрали.
Коротке посилання на цю сторінку:

Празький зоопарк вітає новонародженого східного колобусаВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводженняНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячкиМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинча«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед Великоднем