17.08.2021
Телеканал NTD

В Ізраїлі подружжя навчило папугу попереджати світ про небезпеку коронавірусу

В Ізраїлі подружжя навчило папугу попереджати світ про небезпеку коронавірусу

Цей папуга жако з кличкою Лука на чистому івриті попереджає світ: «Коронавірус. Не виходь». Цей птах..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Цей папуга жако з кличкою Лука на чистому івриті попереджає світ: «Коронавірус. Не виходь». Цей птах живе в шлюбної пари в місті на півночі Ізраїлю. З 20 березня всім жителям країни заборонено виходити з дому, крім як по продукти та в аптеку.

Зехава та її чоловік теж у самоізоляції. Вони вирішили навчити папугу слів, які зараз звучать у всій країні.

[Зехава Шабат, власниця папуги]:
«Зазвичай треба від трьох до п’яти днів, щоб навчити нових слів. І вранці два дні тому ми почули, як він каже: «Зехава, коронавірус! Небезпечно!»»

В Ізраїлі кількість людей, що заразилися COVID-19, уже перевищила 2000 осіб.

Зехава хоче, щоб її папуга попередив світ про небезпеку. А ще вона має на меті підтримати дітей, яким важко сидіти під замком.

[Зехава Шабат, власниця папуги]:
«Це, насамперед, для дітей. Коли вони бачать папугу, то сприймають слова про ізоляцію позитивно».

Жако вважають здібними папугами. Вони можуть запам’ятати понад півтори тисячі слів. Зехава постійно вчить Луку нових фраз.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Ізраїлі подружжя навчило папугу попереджати світ про небезпеку коронавірусу«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівКвітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніЕкскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаря«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19