04.07.2021
Телеканал NTD

Голова СОТ прогнозує ще масштабніший спад, ніж після кризи 2008 року

Голова СОТ прогнозує ще масштабніший спад, ніж після кризи 2008 року

Світова організація торгівлі оприлюднила свій економічний прогноз у зв'язку з пандемією коронавірусу. На думку Генерального директора..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Світова організація торгівлі оприлюднила свій економічний прогноз у зв’язку з пандемією коронавірусу. На думку Генерального директора СОТ, збиток буде ще масштабнішим, ніж після кризи 2008 року.

[Роберту Азеведу, Генеральний директор СОТ]:
«Недавні розрахунки показують, що економічний спад і втрата робочих місць будуть ще масштабнішими, ніж під час глобальної фінансової кризи десять років тому. За кілька тижнів СОТ оприлюднить свій прогноз щодо торгівлі, наші економісти все ще обробляють дані. Однак вони вже прогнозують різкий спад у торгівлі».

Роберту Азеведу записав своє відеозвернення з дому й завантажив його на вебсайт СОТ. Він зазначив, що країнам необхідно вжити заходів, щоб зменшити фінансові втрати, а також закласти підвалини для довгострокового відновлення. Він сказав, що дії уряду зі стимулювання економік мають важливу роль. Азеведу також закликав країни-члени СОТ зберігати прозорість і ділитися інформацією.

Світова організація торгівлі вже скасувала всі засідання у своїй штаб-квартирі в Женеві. Вона також вирішила не проводити масштабну зустріч у Казахстані в червні цього року.

Тим часом ООН оголосила, що виділить фінансову допомогу країнам, що розвиваються, розміром приблизно два мільярди доларів. Під час онлайн-прес-конференції Антоніу Гутерреш закликав усі країни, де тривають бої, оголосити безстрокове припинення вогню, щоби сконцентруватися на протидії пандемії.

Раніше ООН закликала країни «Великої двадцятки» почати скоординовані дії, щоб допомогти бідним країнам, а також скасувати мита чи інші обмеження для торгівлі. Також ООН пропонує тимчасово зняти санкції з певних країн, щоб допомогти їм отримати продовольство й медикаменти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Голова СОТ прогнозує ще масштабніший спад, ніж після кризи 2008 рокуЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарствООН: міжнародний туризм за два роки може втратити $ 4 трлн«Велика сімка» погодила податок для транснаціональних корпораційТемпи зростання економіки Великої Британії швидші, ніж прогнозувалиОрендувати одяг класу люкс на 14 днів: нова послуга у Великій БританіїЖителі грецького острова Евбея виступають проти гігантських вітряних турбін