21.05.2022
Телеканал NTD

Замість меблів — бронежилети: фабрика у Запоріжжі

Замість меблів — бронежилети: фабрика у Запоріжжі

Фабрика з виробництва садових меблів у Запоріжжі перепрофілювалася. Тепер вона виготовляє бронежилети та протитанкові їжаки. [Ганна,..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Фабрика з виробництва садових меблів у Запоріжжі перепрофілювалася. Тепер вона виготовляє бронежилети та протитанкові їжаки.

[Ганна, працівниця фабрики]:
«До війни ми тут шили мирні гойдалки для саду, матраци, намети, москітні сітки, а тепер — бронежилети».

Працівники підприємства за підтримки волонтерів планують за найближчі два тижні виготовити близько 600 бронежилетів. Для цього переробляють автомобільні запчастини, які вже пішли на брухт.

[Едуард, працівник фабрики]:
«Сталь завтовшки 8–9 мм для бронежилетів у принципі витримує автоматну кулю. Випробувано. Усе це пристріляно й перевірено».

Запоріжжя — важливий перевалковий пункт. Сюди прибуло вже близько 35 тисяч осіб, яким удалося вибратися з оточеного Маріуполя. Запорожці кажуть, що тримати оборону готові.

[Василь Бушаров, волонтер]:

«25-й день війни. За цей час ми в ​​Запоріжжі організували близько 1000 людей для того, щоб чинити опір наступу ворога. Ми шиємо бронежилети, шиємо розвантажні жилети, робимо бронепластини, захисні їжаки, збираємо пісок та захищаємо місто. Запоріжжя чинить опір. І нехай це стане прикладом для всієї України».

Запоріжжя теж зазнає обстрілів. 18-го березня унаслідок російських ударів загинули 9 осіб, дістали поранення 17.
Коротке посилання на цю сторінку:

Замість меблів — бронежилети: фабрика у ЗапоріжжіСтартап допомагає жителям Сіднея правильно позбуватися сміттяЛише для соколів: унікальна клініка працює в КатаріНаплив мігрантів у США — рекордний за попередні 20 роківУрятувати бонго: в Африці рятують найрідкісніших у світі антилопСтарші класи для дівчат в Афганістані не відкрилисяКінна поліція в Австралії вже 150 років успішно бореться зі злочинністюСвітові лідери обговорили війну в УкраїніТисячі крабів заполонили міста КубиВ Австралії собак водять до психолога

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: