18.06.2022
Телеканал NTD

Авторство підтвердили: шедевр Антоніо Канови виставили на аукціон

Авторство підтвердили: шедевр Антоніо Канови виставили на аукціон

Це творіння італійського скульптора Антоніо Канови. Але про це дізналися лиш нещодавно. Тепер мармурову статую Марії..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Це творіння італійського скульптора Антоніо Канови. Але про це дізналися лиш нещодавно. Тепер мармурову статую Марії Магдалини продадуть на аукціоні. За неї планують отримати понад десять мільйонів доларів.

Аукціонний дім називає скульптуру загубленим шедевром. А самого автора вважають найяскравішим представником неокласицизму в західноєвропейській культурі.

Канова працював над скульптурою Марії Магдалини три роки й завершив її в 1822 році — незадовго до своєї смерті.

Замовив її колишній прем’єр-міністр Великої Британії Роберт Дженкінсон.

[Дональд Джонстон, представник аукціонного дому]:
«Це одна з останніх робіт Канови. Про неї заговорили лише недавно. У XX столітті вона була в приватних колекціях, але ніхто не знав, що її автор Канова».

Коли наприкінці XIX століття скульптуру показали на виставці «Скарби мистецтва» в Манчестері, автор ще був відомим.

[Дональд Джонстон, представник аукціонного дому]:
«Її разом з іншими предметами продали одному джентльмену. Але в нього вдома сталася пожежа. На наступному аукціоні 1938 року авторство роботи вже не знали. Скульптуру просто називали класичним твором».

Нині скульптуру виставили у приміщенні аукціонного дому в Лондоні. Скоро вона вирушить у турне до Нью-Йорка та Гонконгу.

Торги пройдуть 7 липня. Оцінна вартість роботи становить від шести до більш ніж десяти мільйонів доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Авторство підтвердили: шедевр Антоніо Канови виставили на аукціонУ Данії збудували копію човна вікінгів, що плавав у XI століттіТуристи поступово повертаються до НепалуУ Єрусалимі виявили плиту стародавнього вівтаря, яка стояла в усіх перед очимаДикобраз заввишки з двоповерхівку став найбільшою лялькою у світіДайвери полюють на морських зірок, щоб урятувати річкових мешканцівУнікальну колекцію робіт Рафаеля зібрали в одному музеїСтародавній саркофаг знайшли під собором Паризької БогоматеріФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксСтарі прокурації у Венеції відкрилися через п’ять років реставрації

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: