21.07.2022
Телеканал NTD

Піаністка стала кондитером і пече розкішні торти

Піаністка стала кондитером і пече розкішні торти

На ліричну мелодію схожий цей торт, який прикрашений різнобарвними бутонами. Такі їстівні твори мистецтва народжуються в..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

На ліричну мелодію схожий цей торт, який прикрашений різнобарвними бутонами. Такі їстівні твори мистецтва народжуються в руках американської піаністки Нави Перлман Фрост.

За її плечима 35 років виступів на сценах Карнегі-холу, Лінкольн-центру та інших концертних залів США. Але пандемія порушила звичний спосіб життя — гастролі й виступи скасували. Тоді жінка згадала про інше захоплення.

[Нава Перлман Фрост, піаністка й кондитер]:
«Я збирала пазли, щоб хоч чимось зайнятися. І часто пекла, бо мені це завжди подобалося. До того ж мені давно хотілося навчитися робити гарні торти».

Піаністка дивилася відео в інтернеті й так навчалася кондитерського мистецтва. Спочатку робила торти для рідних та друзів. Також часто копіювала букети та квіти зі знаменитих картин.

[Нава Перлман Фрост, піаністка й кондитер]:
«Гадаю, це мистецтво майже таке ж виразне, як і музика. Це щось особисте, що властиве лише вам. Я дивлюся на свої вироби й насолоджуюся тим, що це творіння моїх рук».

Друзі й рідні наполягли, щоб жінка викладала фотографії тортів і тістечок у соціальні мережі. Люди захотіли їх купувати. Зрештою вона відкрила власну справу.

Якось торт замовили офісні працівники на день народження колеги.

[Нава Перлман Фрост, піаністка й кондитер]:
«Треба було бачити вираз обличчя іменинниці, коли вона відкрила коробку. Вона вигукнула: «Цей торт для мене?» Жінка ніби не чекала на такий подарунок. Вона була дуже розчуленою. А я відчуваю, що зробила для людей щось хороше».

Ціна кондитерських виробів — від 80 до 200 доларів. Жінці кажуть, що авторська робота має коштувати дорожче. Однак вона не хоче підіймати ціну.

Зараз піаністка-кондитер стоїть перед вибором — повернутися до музики чи й далі пекти торти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Піаністка стала кондитером і пече розкішні тортиНепальська альпіністка побила свій і світовий рекорд, підкоривши Еверест у 10-теЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Кафе знайшло управу на знахабнілих чайокСервіс по-індійськи: водій доглядає клумбу на даху моторикшіБританська компанія випускає екологічно чисті великодні яйцяКішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуЦентр Токіо став рожевим через цвіт сакуриУ дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: