04.05.2021
Телеканал NTD

Ефіопи скуповують лимони, імбир і часник, щоб захиститися від COVID-19

Ефіопи скуповують лимони, імбир і часник, щоб захиститися від COVID-19

В Ефіопії зростає попит на лимони, імбир і часник. Після початку епідемії коронавірусу ціни на ці..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

В Ефіопії зростає попит на лимони, імбир і часник. Після початку епідемії коронавірусу ціни на ці продукти злетіли вгору. Уважається, що лимон, імбир та часник зміцнюють імунітет людини й навіть можуть вилікувати від застуди.

Тут у кафе подають особливий вітамінний напій, який містить ці три інгредієнти. Відвідувачі вірять, що це допоможе їм захиститися від коронавірусу.

[Байю Ворку, житель Аддис-Абеби]:
«Це, безперечно, мені допоможе. Напій багатий на вітамін С, у ньому є лимон, імбир, часник і мед, а також сезонні трави. Я це часто п’ю, коли відновлююся після грипу. І звісно, це допоможе мені впоратися з коронавірусом».

А це ринок в Аддис-Абебі, столиці країни. Тут покупці теж активно скуповують лимони, імбир та часник. Деякі скаржаться, що ціни невиправдано високі.

[Абдуразак Ібрахім, житель Аддис-Абеби]:
«Знаєте, чому вони підняли ціни? Усе після того, як тут спалахнув коронавірус. Приміром, часник коштує 160 бирів. Ось, можете самі глянути. А був по 60 бирів. Лимони були по 50 бирів, а тепер — по 150».

Інші ж готові витратити будь-яку суму, аби захиститися.

[Аволь Мохаммед, житель Аддис-Абеби]:
«Кілограм лимонів коштує 150 бирів. Але витратити більше не шкода, адже це для мого здоров’я. А воно понад усе. Я прийшов купити лимони й часник».

А цей продавець демонструє спосіб, як можна захиститися від COVID-19. В одну ніздрю він засунув часник, в іншу — імбир.

[Абебе Тене, продавець імбиру]:
«Тут продавців лимонів уже годі й шукати. На них полюють й арештовують, бо вони, мовляв, нагнали ціни. Та звинувачувати їх не варто, бо гуртові продавці теж підняли ціни. Ми турбуємося не лише про сьогодення, а хочемо вести бізнес і в майбутньому».

Африка менше, ніж інші континенти відчула на собі епідемію. Але все ж 33 африканські країни повідомили про випадки зараження. Загалом в Африці кількість хворих перевищила 600 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ефіопи скуповують лимони, імбир і часник, щоб захиститися від COVID-19Усюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожирінняЖителька Сенегалу стала першим у країні шоколатьєСпіймати оленя: у дублінському парку волонтери вимірюють тваринНова виставка про життя принца Філіпа відкрилася у Віндзорському замкуСтрибнути на канаті з найвищого скляного мосту світуУнікальне вечірнє вбрання демонструють у Тель-АвівіНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народженняСотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районівЯк французький учитель вирішив стати астронавтом