21.07.2022
Телеканал NTD

Через спалах епідемії коронавірусу Гонконг обмежив роботу громадського транспорту

Через спалах епідемії коронавірусу Гонконг обмежив роботу громадського транспорту

Морги Гонконгу працюють на межі можливостей. Коронавірусна хвиля застала місто зненацька. Якщо на початку лютого тут..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Морги Гонконгу працюють на межі можливостей. Коронавірусна хвиля застала місто зненацька. Якщо на початку лютого тут фіксували коло 100 нових випадків захворювання на COVID за добу, то тепер ця кількість перевищує 56 тисяч. Щодня помирає понад 140 осіб.

Нещодавно тут оголосили про масове тестування всіх громадян. Одночасно запроваджують протикоронавірусні обмеження.

Оператор метро Гонконгу, автобусні та поромні компанії зменшили кількість рейсів. Одна з найбільших мереж супермаркетів змінила режим роботи.

Департамент транспорту заявив, що тимчасово зупинить 98 автобусних маршрутів, бо операторам дуже бракує робочої сили. Багато хто хворіє на COVID. Також значно зменшився пасажиропотік через суворі заходи соціального дистанціювання.

[житель Гонконгу]:
«Гадаю, владі варто більше зосередитися на розподілі ресурсів і забезпеченні перевезення громадян. Обмеження руху громадського транспорту завдає багато незручностей. І вірус швидше поширюється, коли в салоні багато людей».

Два поромні оператори, які курсують через міську гавань між головним островом Гонконг та півостровом Коулун, заявили, що тимчасово зупинять роботу. Щодо міського метро, то рух припинять на вісьмох лініях.

Гонконг — автономний регіон, яким управляє КНР. До 1997 він був британською колонією.
Коротке посилання на цю сторінку:

Через спалах епідемії коронавірусу Гонконг обмежив роботу громадського транспортуНаплив мігрантів у США — рекордний за попередні 20 роківРосійські війська вторглися на територію України40 тисяч осіб евакуювали в Австралії через повеніУ Шанхаї несподівано почали повідомляти про смерті від COVID-19Велика Британія погодила оборонні договори зі Швецією і ФінляндієюЯєчна криза: перед Великоднем у світі злетіли ціни на яйцяУ кабульській школі прогриміли вибухиІран дедалі ближче до відновлення ядерної угодиНовий теракт в Ізраїлі: застрелено п’ятьох

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: