21.06.2022
Телеканал NTD

Макрон висунув свою кандидатуру на президентські вибори

Макрон висунув свою кандидатуру на президентські вибори

Президент Франції Емманюель Макрон балотуватиметься на другий термін. Про це він повідомив у письмовому зверненні до..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Президент Франції Емманюель Макрон балотуватиметься на другий термін. Про це він повідомив у письмовому зверненні до громадян, яке опублікували французькі ЗМІ.

44-річний Макрон давно казав, що хоче брати участь у виборах. Проте оголосив про це лише за день до закінчення приймання заявок від кандидатів.

Президентські вибори запланували на 10 квітня. За потреби через два тижні пройде другий тур. Макрон має одинадцять суперників. Але, згідно з опитуваннями, його кандидатуру вже багато хто підтримує.

[Анрі Валлар, аналітик]:
«Бути президентом — це плюс для кандидата».

Раніше Макрон дев’ять разів звертався до нації через пандемію коронавірусу. На думку експертів, президент уже продемонстрував здатність справлятися з кризою. Багато хто йому довіряє, що ставить його у вигідніше становище.

Як очікують, головними суперниками Макрона стануть політики з правими поглядами Валері Пекресс, Ерік Земмур та Марін Ле Пен, яка брала участь у виборах 2012 та 2017 років.

[Анрі Валлар, аналітик]:
«Із трьох правих і вкрай правих кандидатів найбільшого успіху могла б досягти Марін Ле Пен».

Утім, аналітики вважають, що й вона має мало шансів перемогти Макрона. Проте точно передбачити результати виборів неможливо, бо ситуація завжди може несподівано змінитись.

Водночас у Франції за місяць до виборів скасують паспорти вакцинації. Нині їх треба показувати під час відвідування кафе, музеїв та інших громадських місць. Також французам більше не знадобляться маски у приміщеннях. Виняток — громадський транспорт. Влада заявила, що пом’якшує карантинні заходи на тлі поліпшення епідеміологічної ситуації.
Коротке посилання на цю сторінку:

Макрон висунув свою кандидатуру на президентські вибориУдар Росії по Яворівському полігону наблизив війну до кордону з країнами НАТО40 тисяч осіб евакуювали в Австралії через повеніЧерез спалах епідемії коронавірусу Гонконг обмежив роботу громадського транспортуЄС хоче позбутися залежності від російського газуЗливи та зсуви в Південно-Африканській Республіці: 45 загиблихСтолицю Венесуели руйнують зливиРосійські війська вторглися на територію УкраїниПовінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовикиНовий великий спалах епідемії коронавірусу розпочався на північному сході Китаю

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: