18.06.2022
Телеканал NTD

Рекорд Гіннеса: в Ізраїлі виросла найважчу ягоду полуниці у світі

Рекорд Гіннеса: в Ізраїлі виросла найважчу ягоду полуниці у світі

Цей плід полуниці незвичайний. Він найважчий у світі. Рекорд щойно зафіксували в Книзі Гіннеса. А відповідний..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Цей плід полуниці незвичайний. Він найважчий у світі. Рекорд щойно зафіксували в Книзі Гіннеса. А відповідний сертифікат видали ізраїльському фермерові Чахі Аріелю. Ягоду знайшли торік на його плантації, і досі вона зберігалася в морозильній камері.

На початку минулого року тут, у Центральному Ізраїлі, погода була прохолоднішою, ніж зазвичай. На думку фермера, це уповільнило дозрівання плодів. Так ягода-рекордсменка змогла набрати більшу вагу.

[Чахі Аріель, фермер]:
«Ми доглядали поле й дивилися, як росте полуниця. Вона росла великою, і ми дуже раділи. Потім ми почали продавати ягоди, а ще знімати відео й надсилати його друзям».

Друзі фермера також переглянули відео з гігантською полуницею. Потім заглянули до Книги Гіннеса й зрозуміли, що ця ягода може побити рекорд. Тож Аріель надіслав заявку представникам видання.

Полуниця сорту ілан схожа на кілька ягід, які зрослися разом. Її товщина — 4 сантиметри, довжина по колу — 34 сантиметри, вага — 289 грамів.

Попередній рекорд належав японському фермерові. У 2015 році він знайшов плід вагою 250 грамів.

Полуниця сорту ілан дає врожай найбільших ягід узимку. Кожна може важити до 60 грамів.

[Чахі Аріель, фермер]:
«Ми й зараз маємо полуницю того ж сорту. Вона теж велика й дуже смачна».

Коротке посилання на цю сторінку:

Рекорд Гіннеса: в Ізраїлі виросла найважчу ягоду полуниці у світіКрижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спекуІндійка зробила найбільший у світі торт у вигляді Міланського соборуКоти-гіганти захопили кафе в ОсаціЛаскаво просимо до села, де доріжки вимощені мушлямиКвітуча сакура прикрасила алеї ВашингтонаВ Англії побудували грандіозну інсталяцію з доміноОсиротілі поросята стали знаменитостями в МексиціУперше на сході Лівії відкрили сучасну ветеринарну клінікуКубинські дайвери вирощують корали, щоб урятувати рифи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: