01.10.2021
Телеканал NTD

Нове відео доводить, що в Китаї й далі вирізують органи у в’язнів сумління

Нове відео доводить, що в Китаї й далі вирізують органи у в'язнів сумління

ТИТРИ: Лікар: Ви можете бачити, що якість цієї печінки дуже висока. Подивіться на цю печінку. Це..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

ТИТРИ:
Лікар: Ви можете бачити, що якість цієї печінки дуже висока. Подивіться на цю печінку. Це найкраща печінка.

На цьому відео, знятому прихованою камерою, китайський лікар-трансплантолог каже, що він і його команда можуть швидко знайти печінку для пересадження.

Кадри стали ще одним доказом того, що в Китаї в живих в’язнів сумління вирізують органи заради наживи. Китайську комуністичну партію ось уже 14 років звинувачують в організації цього бізнесу.

Це відео недавно показали на форумі у Вашингтоні. Зняв його втікач з Китаю Юй Мін, коли ще жив на батьківщині. Він займається Фалуньгун — оздоровчою медитативною практикою цігун, яку в Китаї репресують. За даними правозахисників, жертвами незаконних трансплантацій здебільшого є прихильники Фалуньгун, бо їхні тіла, як правило, здоровіші, ніж середньостатистичні.

У п’ятихвилинному відео Юй Мін ходить лікарнями Пекіна й представляється пацієнтом, якому потрібно пересадити орган. Він таємно записав свої розмови з лікарями й медперсоналом.

ТИТРИ:
Лікар: Якщо немає жодних протипоказань, я можу провести операцію пацієнтові з раком печінки протягом двох-трьох тижнів. Зазвичай можу прийняти його через два тижні. Іноді навіть швидше — через тиждень.

Дуже короткий час очікування органа — головний чинник, який розвіяв сумніви розслідувачів у тому, що в Китаї органи справді видаляють «на замовлення». В інших країнах запланувати пересадження неможливо. Потрібно чекати органа, який надійде від донора. І він має підходити пацієнтові за багатьма показниками.

На форумі, де показали відео, Меморіальний фонд жертв комунізму оприлюднив нову доповідь про злочинне видаляння органів у Китаї. Згідно з ним, до 2006 року китайські лікарні рекламували, що в них час очікування трансплантації не перевищує одного-двох тижнів. Коли це привернуло увагу світової спільноти, ці оголошення прибрали з вільного доступу.

Лікар на цьому відео стверджує, що провів 500 чи 600 операцій з пересадження печінки. Він також сказав, що орган можна отримати від людини, яка займається цігун чи медитацією, і що можна вибрати найліпший варіант.

ТИТРИ:
Пацієнт: Хтось мені сказав, що, коли хочеш пересадити печінку, то потрібно шукати печінку людей, які займаються цігун, бо в них вона в доброму стані.

Лікар: Так, усе залежить від стану пацієнта. Якщо ви можете чекати, то матимете час вибрати. Щоразу, коли надходить орган, я інформуватиму вас, щоб ви вибрали найліпший.

Про те, що органи можна вибирати, знає й багато пацієнтів. На цьому відео людина в лікарні дає пораду Юй Міну.

ТИТРИ:
Не сумнівайтеся й потратьте ці гроші на хорошу печінку. З хорошою печінкою проживете ще років 10. Я не жартую.

Хочу печінку людини до 30 років. І якщо вона займається цігун чи медитацією, то такий орган буде найліпшим.

Правозахисні організації зазначають, що в Китаї органи насильно вирізають і в інших в’язнів сумління, зокрема в уйгурів і парафіян домашніх християнських церков.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нове відео доводить, що в Китаї й далі вирізують органи у в’язнів сумлінняАвстралія вирішуватиме винну суперечку з Китаєм у СОТДТП у Туреччині: розбився мікроавтобус із мігрантамиКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осіб57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до ЄвропиВ Орегоні палає велика лісова пожежаВиверження може початися будь-якої миті: з Гоми ринув новий потік біженцівПеремир’я в «ковбасній війні» між ЄС та Великою Британією подовжили на три місяціПарламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школахЧетверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинків