08.01.2021
Телеканал NTD

Нове відео доводить, що в Китаї й далі вирізують органи у в’язнів сумління

Нове відео доводить, що в Китаї й далі вирізують органи у в'язнів сумління

ТИТРИ: Лікар: Ви можете бачити, що якість цієї печінки дуже висока. Подивіться на цю печінку. Це..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

ТИТРИ:
Лікар: Ви можете бачити, що якість цієї печінки дуже висока. Подивіться на цю печінку. Це найкраща печінка.

На цьому відео, знятому прихованою камерою, китайський лікар-трансплантолог каже, що він і його команда можуть швидко знайти печінку для пересадження.

Кадри стали ще одним доказом того, що в Китаї в живих в’язнів сумління вирізують органи заради наживи. Китайську комуністичну партію ось уже 14 років звинувачують в організації цього бізнесу.

Це відео недавно показали на форумі у Вашингтоні. Зняв його втікач з Китаю Юй Мін, коли ще жив на батьківщині. Він займається Фалуньгун — оздоровчою медитативною практикою цігун, яку в Китаї репресують. За даними правозахисників, жертвами незаконних трансплантацій здебільшого є прихильники Фалуньгун, бо їхні тіла, як правило, здоровіші, ніж середньостатистичні.

У п’ятихвилинному відео Юй Мін ходить лікарнями Пекіна й представляється пацієнтом, якому потрібно пересадити орган. Він таємно записав свої розмови з лікарями й медперсоналом.

ТИТРИ:
Лікар: Якщо немає жодних протипоказань, я можу провести операцію пацієнтові з раком печінки протягом двох-трьох тижнів. Зазвичай можу прийняти його через два тижні. Іноді навіть швидше — через тиждень.

Дуже короткий час очікування органа — головний чинник, який розвіяв сумніви розслідувачів у тому, що в Китаї органи справді видаляють «на замовлення». В інших країнах запланувати пересадження неможливо. Потрібно чекати органа, який надійде від донора. І він має підходити пацієнтові за багатьма показниками.

На форумі, де показали відео, Меморіальний фонд жертв комунізму оприлюднив нову доповідь про злочинне видаляння органів у Китаї. Згідно з ним, до 2006 року китайські лікарні рекламували, що в них час очікування трансплантації не перевищує одного-двох тижнів. Коли це привернуло увагу світової спільноти, ці оголошення прибрали з вільного доступу.

Лікар на цьому відео стверджує, що провів 500 чи 600 операцій з пересадження печінки. Він також сказав, що орган можна отримати від людини, яка займається цігун чи медитацією, і що можна вибрати найліпший варіант.

ТИТРИ:
Пацієнт: Хтось мені сказав, що, коли хочеш пересадити печінку, то потрібно шукати печінку людей, які займаються цігун, бо в них вона в доброму стані.

Лікар: Так, усе залежить від стану пацієнта. Якщо ви можете чекати, то матимете час вибрати. Щоразу, коли надходить орган, я інформуватиму вас, щоб ви вибрали найліпший.

Про те, що органи можна вибирати, знає й багато пацієнтів. На цьому відео людина в лікарні дає пораду Юй Міну.

ТИТРИ:
Не сумнівайтеся й потратьте ці гроші на хорошу печінку. З хорошою печінкою проживете ще років 10. Я не жартую.

Хочу печінку людини до 30 років. І якщо вона займається цігун чи медитацією, то такий орган буде найліпшим.

Правозахисні організації зазначають, що в Китаї органи насильно вирізають і в інших в’язнів сумління, зокрема в уйгурів і парафіян домашніх християнських церков.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нове відео доводить, що в Китаї й далі вирізують органи у в’язнів сумлінняЄвропарламент проголосував за торговельну угоду з Великою БританієюООН закликала 57 країн повернути на батьківщину жінок і дітей із таборів у Сирії«У нас більше немає виборів»: гонконжці — про виборчу реформуПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибшихСША виводять війська з Афганістану, але чи буде це кінцем війни?15 років протесту: у центрі Києва — акція за права людиниПрезидента Чаду вбито, армія обіцяє вибори через 18 місяцівНайбільш смертоносний день: щонайменше 39 людей загинуло під час протестів у М’янміСпівробітник ВООЗ: Китай відмовився надавати дані про ранні випадки захворювання на COVID-19