02.12.2022
Телеканал NTD

У світі протестують проти обов’язкової вакцинації

У світі протестують проти обов'язкової вакцинації

Протести проти антиковідних обмежень у світі набирають обертів. У столиці ЄС поліція застосувала сльозогінний газ та..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Протести проти антиковідних обмежень у світі набирають обертів. У столиці ЄС поліція застосувала сльозогінний газ та водомети, щоб розігнати невдоволених громадян.

Тисячі людей вийшли на вулиці Брюсселя після того, як прем’єр заявив, що для продовження дії сертифікатів усім треба буде робити ще одне щеплення через п’ять місяців після повного курсу вакцинації.

Подібні правила є і в інших країнах Євросоюзу. Але в Бельгії вони виявилися найжорсткішими. Так, у сусідній Франції ліміт установили на сім місяців. А в загальних правилах блоку написано, що для подорожей додаткова доза потрібна через дев’ять місяців після вакцинації.

У столиці іспанської Каталонії пройшла демонстрація проти того, щоби пред’являти COVID-сертифікати на вході до барів, ресторанів, спортзалів та будинків для людей похилого віку. У регіоні з 21 січня перестала діяти комендантська година, проте інші обмеження зберігаються. Серед них заборона на роботу нічних розважальних закладів, а ще обмеження на кількість осіб, які збираються разом.

У Великій Британії на вулиці вийшли медики. З 1 квітня щодо них вводять обов’язкову вакцинацію. Багато хто не згоден.

[протестувальниця]:
«Кожен має вибір. Ми народжуємося з певними правами. Я працюю у системі охорони здоров’я, і ​​я єдина серед моїх колег, хто не зробив щеплення. Мені сказали, що у квітні мене звільнять, але я вакцинуватися не збираюся».

Кілька країн уже зробили вакцинацію обов’язковою для медиків, зокрема Франція, Італія та Нова Зеландія. У США, Німеччині та деяких інших країнах таке правило скоро набуде чинності.

У Вашингтоні тисячі людей протестували проти обов’язкової вакцинації та зобов’язання носити маску. З такими ж вимогами виступили й сотні активістів у канадському Торонто. У Канаді з 31 січня почнуть поступово знімати суворі обмеження. Однак маски та обов’язкова вакцинація збережуться.
Коротке посилання на цю сторінку:

У світі протестують проти обов’язкової вакцинаціїПротести на Шрі-Ланці: люди вимагають відставки керівного сімейного клануЄвропарламент затвердив єдиний тип зарядного пристрою в ЄСПрезиденти країн Балтії та Польщі відвідали УкраїнуЕкспрезидента Молдови Ігоря Додона заарештували на 30 дібВогонь знищив дорогі особняки на південному заході СШАНа початку літа Греція почала знову запасатися вугіллямТемзу в Лондоні хочуть заселити бобрамиВ Австралії кафе наймає людей з інвалідністю задля їхнього майбуньогоМакрон переміг Ле Пен на президентських виборах

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: