06.10.2022
Телеканал NTD

У Стамбулі намело кучугури, яких не бачили багато років

У Стамбулі намело кучугури, яких не бачили багато років

Найбільше місто Туреччини Стамбул замело снігом. Такого тут не бачили багато років. На дорогах — транспортний..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Найбільше місто Туреччини Стамбул замело снігом. Такого тут не бачили багато років.

На дорогах — транспортний колапс.

Влада Стамбула на кілька годин заборонила мешканцям виїжджати на приватних автомобілях. Громадський транспорт також став. Працює снігоприбиральна техніка.

Водночас багато хто вийшов насолодитися погодою. Навіть просто полежати в снігу для турків — екзотика. Поспішають зробити фото, доки не розтануло.

А ось в аеропорту Стамбула — найбільшому в Європі — було не до сміху. Тут через негоду застрягли сотні пасажирів. Декому довелося ночувати просто на підлозі.

[пасажир]:
«Ми застрягли тут відучора. Були проблеми з багажем, квитками та їжею. Закликаємо владу розв’язати проблему. Ми спали на підлозі, це було жахливо.

[пасажир]:
«Ми тут понад добу. Мали вилетіти до Парижа, але немає жодної інформації. Аеропорт нічого нам не каже. Наші рейси якимось чином перенесли на завтра, тобто вже на сьогодні».

Як повідомляє влада, зараз польоти відновлюються.

Загалом у Туреччині через снігопади у скрутному становищі опинилося майже 5000 осіб. Тисячі людей довелося розміщувати в тимчасових притулках.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Стамбулі намело кучугури, яких не бачили багато роківНімеччина субсидує громадський транспорт та знизила податки на пальнеВибух на вугільній шахті у Польщі: є загиблі та зниклі безвістиЛідери G7 пообіцяли безстроково підтримувати УкраїнуМасштабна операція: у Євросоюзі арештували 130 підозрюваних у торгівлі людьми19-річний політик: південнокорейська студентка балотується до мерії СеулаЯєчна криза: перед Великоднем у світі злетіли ціни на яйцяВелика Британія погодила оборонні договори зі Швецією і ФінляндієюКраїни ЄС домовилися знизити імпорт російської нафти на 90 %

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: