05.08.2022
Телеканал NTD

Приватні літаки в період пандемії: розкіш чи потреба?

Приватні літаки в період пандемії: розкіш чи потреба?

Вибрати, коли та з ким летіти — безперечна перевага під час пандемії. Тоді як звичайних авіарейсів..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Вибрати, коли та з ким летіти — безперечна перевага під час пандемії. Тоді як звичайних авіарейсів нині значно поменшало, чартерні авіакомпанії кажуть, що попит на їхні послуги, навпаки, зріс.

Серед них і авіакомпанія, яка має головний офіс у Відні. Її очільник зазначає, що на ринку виник величезний попит на приватні літаки.

[Мануель Густерер, голова компанії ― організатора чартерних рейсів]:
«Ненові літаки, можна сказати, недоступні. А термін виконання замовлень на нові — два-три роки».

Наразі завантаженість чартерних авіакомпаній навіть більша, ніж було до пандемії. За деякими оцінками, рейсів побільшало на 15 %.

[Стефан Ларрйо, пілот]:
«Відколи почалася пандемія, сталися дві речі: побільшало нових клієнтів, а також значно зріс попит на польоти. Наразі він і далі збільшується».

Зі слів пілотів, люди починають усвідомлювати, що користуватися приватними авіакомпаніями набагато вигідніше й швидше.

[Стефан Ларрйо, пілот]:
«Раніше вони вставали о п’ятій ранку, а поверталися через три дні об 11 вечора. Тепер завдяки чартерним рейсам можна злітати за день».

Водночас польоти на приватних літаках — тепер прерогатива не лише найбагатших.

[Домінік Шильє, менеджер служби організації обслуговування аеропорту]:
«Усі так подорожують, бо це безпечно в порівнянні зі звичайними авіакомпаніями й бізнес-класом. І різниця в ціні не дуже велика».

Наприклад, політ із Відня до Цюриха бізнес-класом коштує понад 1000 євро, а на приватному літаку без додаткових послуг — коло 6–7 тисяч. Для групи це вигідніше.

Чартерні авіакомпанії також стають популярними, бо в період пандемії, якщо треба робити пересадку, дуже складно підібрати стикувальні рейси.
Коротке посилання на цю сторінку:

Приватні літаки в період пандемії: розкіш чи потреба?«Працюємо задарма»: британці втрачають доходи через рекордну інфляціюІнфляція в Німеччині — найбільша за 40 роківЖителів Шрі-Ланки дратує китайська присутністьІндія зменшує експорт пшениціІлон Маск виявився найбільшим акціонером ТвіттеруНова Зеландія та ЄС погодили договір про вільну торгівлю, але він «нікому не подобається»Індонезія припиняє експорт пальмової оліїРибалки на Шрі-Ланці більше не можуть заробити на вилові рибиЄвросоюз значно збільшить експорт газу з Ізраїлю через Єгипет

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: