21.12.2022
Телеканал NTD

Приватні літаки в період пандемії: розкіш чи потреба?

Приватні літаки в період пандемії: розкіш чи потреба?

Вибрати, коли та з ким летіти — безперечна перевага під час пандемії. Тоді як звичайних авіарейсів..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Вибрати, коли та з ким летіти — безперечна перевага під час пандемії. Тоді як звичайних авіарейсів нині значно поменшало, чартерні авіакомпанії кажуть, що попит на їхні послуги, навпаки, зріс.

Серед них і авіакомпанія, яка має головний офіс у Відні. Її очільник зазначає, що на ринку виник величезний попит на приватні літаки.

[Мануель Густерер, голова компанії ― організатора чартерних рейсів]:
«Ненові літаки, можна сказати, недоступні. А термін виконання замовлень на нові — два-три роки».

Наразі завантаженість чартерних авіакомпаній навіть більша, ніж було до пандемії. За деякими оцінками, рейсів побільшало на 15 %.

[Стефан Ларрйо, пілот]:
«Відколи почалася пандемія, сталися дві речі: побільшало нових клієнтів, а також значно зріс попит на польоти. Наразі він і далі збільшується».

Зі слів пілотів, люди починають усвідомлювати, що користуватися приватними авіакомпаніями набагато вигідніше й швидше.

[Стефан Ларрйо, пілот]:
«Раніше вони вставали о п’ятій ранку, а поверталися через три дні об 11 вечора. Тепер завдяки чартерним рейсам можна злітати за день».

Водночас польоти на приватних літаках — тепер прерогатива не лише найбагатших.

[Домінік Шильє, менеджер служби організації обслуговування аеропорту]:
«Усі так подорожують, бо це безпечно в порівнянні зі звичайними авіакомпаніями й бізнес-класом. І різниця в ціні не дуже велика».

Наприклад, політ із Відня до Цюриха бізнес-класом коштує понад 1000 євро, а на приватному літаку без додаткових послуг — коло 6–7 тисяч. Для групи це вигідніше.

Чартерні авіакомпанії також стають популярними, бо в період пандемії, якщо треба робити пересадку, дуже складно підібрати стикувальні рейси.
Коротке посилання на цю сторінку:

Приватні літаки в період пандемії: розкіш чи потреба?Огляд: головні економічні події 2021 рокуНазвано найдорожче для життя місто світуТайські авіакомпанії вже готують літаки до напливу туристівІнфляція в Туреччині — найвища в ЄвропіВенесуельські скотарі продають молоко, щоб вижитиУ США найвища інфляція за 40 роківВулична торгівля в Туреччині дуже постраждала після обвалу ліриБагатий урожай бавовни загрожує харчовій безпеціПрезидент Уганди: «Китай дуже активно стукає у двері»