21.12.2022
Телеканал NTD

Жителів евакуюють через повені в Болівії

Жителів евакуюють через повені в Болівії

Ось такі наслідки рясних дощів у Болівії, які почалися минулого тижня. У центральній частині країни —..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Ось такі наслідки рясних дощів у Болівії, які почалися минулого тижня. У центральній частині країни — масштабна повінь.

Людей доводиться евакуювати повітрям.

[місцевий житель]:
«Маю четверо дітей. Вони врятували нас із дітьми, дякую. Ми сиділи там майже чотири дні».

Щонайменше 13 осіб загинуло. За даними влади, постраждало понад 50 міст у семи департаментах країни. Лихо спіткало понад 8000 сімей.

Найдужче повінь вдарила по департаменту Санта-Крус. Тут вийшли з берегів річки Ріо-Гранде, Ічило та Піраі. Чиновники кажуть, що ситуація критична.

Пошкоджено близько 400 жител та коло 3000 гектарів урожаю.

[Хуан Карлос Кальвімонтес, заступник міністра цивільної оборони Болівії]:
«Є інформація, що втрачено майже весь урожай. Як видно, на території, над якою ми летимо, багато води, багато затоплених будинків і сільське господарство постраждало на 100 %».

Дощі йдуть, і рівень води в річках і далі підіймається. Метеобюро країни оголосило червоний рівень небезпеки в департаментах Санта-Крус та Бені.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жителів евакуюють через повені в БолівіїМайже 600 мігрантів залишається на білорусько-польському кордоніСотні мігрантів висилають із Білорусі додомуТрибунал визнав геноцид у Китаї: як відреагували турецькі уйгуриУраган у Стамбулі: четверо загиблих, зокрема іноземецьНа краю прірви: через повені болівійці бояться залишатися в будинках100 країн пообіцяли зупинити вирубування лісівНа місці обвалення багатоповерхівки в Нігерії тривають пошукиДобровольці шукають загиблих після виверження вулкана в Індонезії