05.09.2022
Телеканал NTD

У Нью-Йорку спалили погані спогади року, що минає

У Нью-Йорку спалили погані спогади року, що минає

Прощавайте і згоріть. На Таймс-сквер у Нью-Йорку позбуваються поганих спогадів року, що минає. Про наболіле й..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Прощавайте і згоріть. На Таймс-сквер у Нью-Йорку позбуваються поганих спогадів року, що минає. Про наболіле й неприємне пишуть на папірцях, які ведучий одразу спалює.

[Джонатан Беннетт, ведучий]:
«Це наша давня традиція — напередодні Нового року прощатися з негативною енергією року, що минає, і вітати нову енергію і все хороше, що відбудеться наступного року».

Люди прощаються зі спогадами про пандемію, психологічні труднощі й таке інше.

[житель Нью-Йорка]:
«Я хочу забути про COVID, страждання всього світу та всі мої головні болі про гроші».

День порятунку від поганих спогадів проводять на Таймс-сквер у 15-те. Раніше записки знищували за допомогою подрібнювача паперу, а тепер кидають у вогонь.

Захід проходить неподалік від того місця, де 31 грудня за хвилину до опівночі по флагштоку зіслизне новорічна кришталева куля.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Нью-Йорку спалили погані спогади року, що минаєУ Єрусалимі виявили плиту стародавнього вівтаря, яка стояла в усіх перед очимаУ Гонконгу залишилася лише одна фабрика, де порцеляну розписують вручнуМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюУганда переживає бум внутрішнього туризмуЛіванський гончар зберігає ремесло для майбутніх поколіньПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяПожежники поборолися на міжнародних змаганнях у Польщі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: