21.12.2022
Телеканал NTD

У Нью-Йорку спалили погані спогади року, що минає

У Нью-Йорку спалили погані спогади року, що минає

Прощавайте і згоріть. На Таймс-сквер у Нью-Йорку позбуваються поганих спогадів року, що минає. Про наболіле й..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Прощавайте і згоріть. На Таймс-сквер у Нью-Йорку позбуваються поганих спогадів року, що минає. Про наболіле й неприємне пишуть на папірцях, які ведучий одразу спалює.

[Джонатан Беннетт, ведучий]:
«Це наша давня традиція — напередодні Нового року прощатися з негативною енергією року, що минає, і вітати нову енергію і все хороше, що відбудеться наступного року».

Люди прощаються зі спогадами про пандемію, психологічні труднощі й таке інше.

[житель Нью-Йорка]:
«Я хочу забути про COVID, страждання всього світу та всі мої головні болі про гроші».

День порятунку від поганих спогадів проводять на Таймс-сквер у 15-те. Раніше записки знищували за допомогою подрібнювача паперу, а тепер кидають у вогонь.

Захід проходить неподалік від того місця, де 31 грудня за хвилину до опівночі по флагштоку зіслизне новорічна кришталева куля.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Нью-Йорку спалили погані спогади року, що минаєІндійські танцюристи зачаровують глядачів на фестиваліНайгучніші весілля й розлучення 2021 рокуФотограф, який вижив після COVID, показує свої роботи на виставціОтари овець заполонили центр Мадрида«Нічну варту» Рембрандта позбавлять зморшокНотр-Дамом уже можна прогулятися, але поки що у віртуальній реальностіПершу у світі поштову марку продадуть на аукціоніШоколадні сукні зачаровують публіку на виставці в ПарижіКилим із квітів прикрасив пустелю в Чилі попри посуху