05.09.2022
Телеканал NTD

До берегів Лівії прибило тіла 24-х потонулих мігрантів

До берегів Лівії прибило тіла 24-х потонулих мігрантів

14 мігрантів, серед яких і дитина, потонули в Середземному морі, коли пливли до ЄС. Їхні тіла..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

14 мігрантів, серед яких і дитина, потонули в Середземному морі, коли пливли до ЄС. Їхні тіла прибило до берега Ель-Алуса в Лівії. Ще трьох людей вдалося врятувати.

МВС країни повідомило, що загиблі належать до групи з 60 мігрантів, яких уважають зниклими безвісти в морі. Їх досі шукають.

Знайдені тіла доправили до найближчої лікарні.

[Усама аль-Сакет, головний лікар]:
«Вони були в морі приблизно день. Тіла ще не розклалися. Їх привезли до лікарні Хомса. Загалом загиблих 14, серед них і маленька дитина».

На іншому пляжі Ель-Алуса знайшли ще десять тіл, але невідомо, чи вони належать до тієї ж групи мігрантів.

Для шукачів притулку Лівія — це великий транзитний пункт. Вихідці з африканських країн потрапляють сюди через Сахару. Тут платять нелегальним перевізникам, щоб дістатися Європи. Часто човни, на яких вони пливуть, старі чи ненадійні.

Після 2017 року потік мігрантів зменшився, бо військово-морські сили Євросоюзу почали активно перехоплювати та повертати човни до Лівії.

Цього року кількість шукачів ліпшого життя знову зросла, а отже, побільшало й трагедій. Із січня потонуло коло 1500 осіб. З 2014 року зареєстровано 17 тисяч випадків загибелі мігрантів.
Коротке посилання на цю сторінку:

До берегів Лівії прибило тіла 24-х потонулих мігрантівНизка вибухів в Афганістані забрала десятки життів49 градусів: як виживають у Пакистані під час пекельної спекиПовінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовикиШанхай і Пекін послаблюють карантинні заходиНімеччина субсидує громадський транспорт та знизила податки на пальнеЧерез повінь в Індії поширюється інфекціяБорис Джонсон залишається прем’єр-міністромПівнічна Корея повідомила про спалах невідомого кишкового захворюванняЕкспрезидента Молдови Ігоря Додона заарештували на 30 діб

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: