21.02.2022
Телеканал NTD

На краю прірви: через повені болівійці бояться залишатися в будинках

На краю прірви: через повені болівійці бояться залишатися в будинках

У цих будинках, що в передмісті болівійського Ла-Паса, жити стало небезпечно. Кожної миті вони можуть з'їхати..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

У цих будинках, що в передмісті болівійського Ла-Паса, жити стало небезпечно. Кожної миті вони можуть з’їхати в прірву. Усе через повені, які раптово виникли в регіоні. Частина ґрунту вже з’їхала, і ці житла тепер опинилися на самому краю.

[жителька Ла-Паса]:
«Ми боїмося, що одного разу вночі станеться найгірше, і сім’ї забере зсув, як уже було в інших районах. Поки з божою поміччю тут усі живі, але деякі стіни впали. Ці будинки стоять на краю урвища, на них тріщини, протікає вода».

Деякі вже переїхали з небезпечного житла до місцевої школи.

[жителька Ла-Паса]:
«Тут усі дуже постраждали. Наші будинки затопило, по стінах поповзли тріщини. Там було страшно лишатися. Тому ми із сусідами вирішили переїхати. Так безпечніше».

У зв’язку з підвищенням рівня води влада Болівії випустила помаранчеве попередження про небезпеку для регіонів Санта-Крус і Кочабамба. Повені вже забрали життя вісьмох людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

На краю прірви: через повені болівійці бояться залишатися в будинкахДо берегів Лівії прибило тіла 24-х потонулих мігрантівНа острові Пальма закрили три міста: вулканічна лава дісталася океануСистема охорони здоров’я Румунії не справляєтьсяТікати з Північної Кореї стало важчеНа Тайвані стався сильний землетрусСША знову почали висилати мігрантів до МексикиКитай — більше не «фабрика світу»Трибунал визнав геноцид у Китаї: як відреагували турецькі уйгуриООН: відділення «Ісламської держави» розширило свій вплив на майже весь Афганістан