21.01.2022
Телеканал NTD

В Індонезії знищують харчові відходи за допомогою личинок

В Індонезії знищують харчові відходи за допомогою личинок

Копошаться личинки — комусь це видовище здасться неприємним. Проте індонезійка Деві Сінта обрала такий спосіб утилізації..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Копошаться личинки — комусь це видовище здасться неприємним. Проте індонезійка Деві Сінта обрала такий спосіб утилізації харчових відходів. Цих личинок вона тримає в спеціальному ящику у дворі свого будинку в Джакарті.

Набір називається «Магобокс». Він продається з личинками мухи львинка чорна.

[Деві Сінта, жителька Джакарти]:
Личинки виділяють фекалії, які можна використовувати як добрива. Вони приносять користь у садівництві, а також є кормом для худоби».

В Індонезії на великих фермах личинки львинки чорної вже давно використовують як корм для худоби. Вони багаті на білок і кальцій.

Ідею перероблення відходів за допомогою личинок вигадала індонезійська підприємиця.

[Фатіма Хімматіна, підприємиця]:
«Людям неприємно дивитися на личинок. Через те, що личинки поїдають відходи, багато хто думає, що вони можуть бути небезпечними для худоби. Гадаю, просто більшість людей поки мало знає про личинок, у них багато білка».

«Магобокси» продають із лютого, і вони поступово набувають популярності.

[Фатіма Хімматіна, підприємиця]:
«Ми продаємо їх менше ніж рік, і в нас купили понад 500 ящиків у 50 містах Індонезії. Є покупці й у Малайзії».

Стартовий набір «Магобокс» коштує 27 доларів. Коли личинки перетворяться на лялечок, їх можна продати фермерам, а потім купити яйця личинок. Вони коштують 14 доларів за пакунок.

За даними ООН, в Індонезії на кожну людину припадає щонайменше шість кілограмів харчових відходів на рік.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індонезії знищують харчові відходи за допомогою личинокЯк пеліканів ловлять голими руками, щоб урятувати від холодівЖиття на висохлому озері: дюни наступаютьЯк збирання вторсировини допомагає виживати людям на острові БаліМексиканка висадила сотні тисяч дерев за 10 роківНімецькі готелі масово втрачають пожильцівЧерниця після чотирьох років полону в ісламістів повернулася додомуОтруйний маніок – незамінний продукт бразильської кухніСистема охорони здоров’я Румунії не справляєтьсяБудинки зі сміття: будматеріали із пластику роблять на Філіппінах