05.09.2022
Телеканал NTD

Поліція на острові Пальма годує покинутих напризволяще котів

Поліція на острові Пальма годує покинутих напризволяще котів

Вулкан Кумбре-В'єха, що на Канарському острові Пальма, мовчить уже тиждень. Над горою підіймаються гази. Це ознака..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Вулкан Кумбре-В’єха, що на Канарському острові Пальма, мовчить уже тиждень. Над горою підіймаються гази. Це ознака згасання активності.

Евакуйованим жителям дозволили повернутися до зони відчуження, щоб прибрати у своїх будинках попіл. Проте здебільшого поки не дозволяють залишатися на ніч.

Тим часом цивільні гвардійці Іспанії допомагають покинутим у зоні відчуження котам. Їм привозять їжу й воду. Також перевіряють, чи є у них чипи, за якими можна знайти господарів. Про тварин дбають із самого початку виверження вулкана.

[Хав’єр Корваль, цивільний гвардієць Іспанії]:

«Евакуюємо тих, кому це потрібно, намагаємося повернути їх власникам чи відправляємо до притулків».

Гвардійці знайшли в зоні відчуження також і мертвих диких тварин. Можливо, вони отруїлися токсичними газами.

[Хав’єр Корваль, цивільний гвардієць Іспанії]:
«Я поки що не можу пояснити, чому вони загинули. Ми справді виявили диких тварин і птахів. Ми зібрали їхні останки й відправили на аналіз, щоб з’ясувати причину загибелі».

Останнє виверження було найтривалішим за весь час спостережень на Пальмі. Вулкан вивергався 86 днів. Є ймовірність, що він знову прокинеться.
Коротке посилання на цю сторінку:

Поліція на острові Пальма годує покинутих напризволяще котівЧому багаті північнокорейці відмовляються від квартир у пентхаусахРідкісні пінгвіни повернулися на волю в АргентиніВООЗ: смертей від COVID у світі може бути втричі більшеНайбільший залізничний термінал за 72 роки з’явиться в Нью-ЙоркуСлабозора мотоциклістка: перша на дорогах АвстраліїВ Австралії собак водять до психологаКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщинуМангрові ліси Ріо-де-Жанейро відроджуються, попри сміття

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: