20.12.2022
Телеканал NTD

Поліція на острові Пальма годує покинутих напризволяще котів

Поліція на острові Пальма годує покинутих напризволяще котів

Вулкан Кумбре-В'єха, що на Канарському острові Пальма, мовчить уже тиждень. Над горою підіймаються гази. Це ознака..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Вулкан Кумбре-В’єха, що на Канарському острові Пальма, мовчить уже тиждень. Над горою підіймаються гази. Це ознака згасання активності.

Евакуйованим жителям дозволили повернутися до зони відчуження, щоб прибрати у своїх будинках попіл. Проте здебільшого поки не дозволяють залишатися на ніч.

Тим часом цивільні гвардійці Іспанії допомагають покинутим у зоні відчуження котам. Їм привозять їжу й воду. Також перевіряють, чи є у них чипи, за якими можна знайти господарів. Про тварин дбають із самого початку виверження вулкана.

[Хав’єр Корваль, цивільний гвардієць Іспанії]:
«Евакуюємо тих, кому це потрібно, намагаємося повернути їх власникам чи відправляємо до притулків».

Гвардійці знайшли в зоні відчуження також і мертвих диких тварин. Можливо, вони отруїлися токсичними газами.

[Хав’єр Корваль, цивільний гвардієць Іспанії]:
«Я поки що не можу пояснити, чому вони загинули. Ми справді виявили диких тварин і птахів. Ми зібрали їхні останки й відправили на аналіз, щоб з’ясувати причину загибелі».

Останнє виверження було найтривалішим за весь час спостережень на Пальмі. Вулкан вивергався 86 днів. Є ймовірність, що він знову прокинеться.
Коротке посилання на цю сторінку:

Поліція на острові Пальма годує покинутих напризволяще котівУ Мексиці — рекорд із добової захворюваності на коронавірус10 дерев за секунду: Україну планують озеленитиКріотерапія і крапельниця світлом: як дорого відновитися після святМедитація на уроках: оздоровлення душі й тіла запроваджують у школахВідео з дрона: як із канарського вулкана течуть річки лавиКитайський завод посипає сербське місто отруйним червоним пиломІзраїль дозволив в’їзд вакцинованим туристамВеликий бар’єрний риф оживаєЕфіопці розповідають про голод і зґвалтування в зоні воєнного конфлікту