25.05.2024
Телеканал NTD

ВООЗ закликала країни активніше тестувати людей на коронавірус

ВООЗ закликала країни активніше тестувати людей на коронавірус

Всесвітня організація охорони здоров'я закликала країни ще більше активізувати тестування на коронавірус. Виконавчий директор програм ВООЗ..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала країни ще більше активізувати тестування на коронавірус. Виконавчий директор програм ВООЗ з надзвичайних ситуацій також попередив про небезпеку, на яку наражаються медичні працівники в разі, якщо їм не вистачає захисного одягу.

[Майкл Раян, представник ВООЗ]:
«Якщо всі кинуться купувати все, що, на їхню думку, знадобиться у найближчому майбутньому, то багато хто залишиться ні з чим. Мається на увазі все: від туалетного паперу до засобів захисту. Але якщо без туалетного паперу ми ще прожити можемо, то лікарі без захисних костюмів працювати не можуть».

ВООЗ також повторила свою рекомендацію відкласти масові заходи або зменшити їх масштаб.

[Майкл Раян, представник ВООЗ]:
«Це хвороба не тільки людей поважного віку. Звичайно, молоді й здорові люди переносять хворобу набагато легше. Але у багатьох досить здорових дорослих можуть розвинутися серйозніші симптоми. Ось чому нам треба бути напоготові й забезпечити спостереження за всіма, навіть легкими випадками, щоб не проґавити ознак посилення хвороби».

Загалом у світі кількість підтверджених випадків зараження перевищила 200 тисяч. Сюди додано й статистику з Китаю, однак багато експертів вважає, що КНР значно занижувала й далі занижує свої показники, і вони можуть бути в рази вищими.

У Південній Кореї в четвер повідомили про збільшення щоденної кількості нових випадків зараження коронавірусом. Так серед понад 150 хворих більша частина жила в будинку для людей похилого віку міста Тегу. Раніше в країні впродовж чотирьох днів фіксували менш як 100 нових хворих.

Найважча ситуація поза Китаєм поки в Італії. Там за 18 березня було виявлено понад 4200 нових випадків зараження, а також зафіксовано 475 смертей. Загальна кількість хворих перевищує 35 700, а жертв COVID-19 у країні вже майже 3000.

Серед інших найбільш постраждалих європейських країн — Іспанія та Німеччина. Виявлених хворих там майже однакова кількість. В Іспанії — більш як 14 700, а в Німеччині — понад 12 300. Водночас показники смертності дуже різні. Іспанців померло понад 630, тоді як німців — 28.
Коротке посилання на цю сторінку:

ВООЗ закликала країни активніше тестувати людей на коронавірусТисячі ізраїльтян вимагають звільнити заручників із полону ХАМАСуДовелося спати на вулиці: на півдні Італії стався землетрусЗливи з градом затопили місто на заході ПольщіІзраїль обіцяє, що гумдопомога не дістанеться ХАМАСуХаос в аеропортах: у Великій Британії стався масовий збій у системі реєстрації пасажирівАвстралія незадоволена поясненням Ізраїлю й вимагає покарати винних у загибелі волонтерівВикрадення планів безпеки поставила під загрозу проведення Олімпіади в ПарижіТайїп Ердоган: «Більш як 1000 членів ХАМАСу перебуває в лікарнях Туреччини»Польські та чеські фермери перекрили КПП на кордоні з Німеччиною

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: