21.12.2022
Телеканал NTD

Сотні байдарок у вогниках пропливли каналами Копенгагена

Сотні байдарок у вогниках пропливли каналами Копенгагена

Сотні барвистих вогників та різдвяні прикраси. Каналами Копенгагена пропливає мальовнича процесія із семи сотень байдарок. Так..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Сотні барвистих вогників та різдвяні прикраси. Каналами Копенгагена пропливає мальовнича процесія із семи сотень байдарок. Так тут відзначають День святої Люсії.

[Густаво Кордес, організатор параду]:
«Свята Люсія несе світло людям у темряві. Нині ж у нас непростий період, коли люди мають багато труднощів і є незгода з різними ситуаціями. До цього додається похмура зимова пора».

Човникова процесія має зробити чотири зупинки. Під час кожної учасники параду співають пісню, присвячену святій. На березі збираються глядачі.

[Густаво Кордес, організатор параду]:
«Це чудово, людям дуже подобається. Приємно це бачити, а також відчувати, що свята Люсія приносить людям мир та всіх об’єднує».

Свята Люсія — християнська мучениця. Є також легенда про дівчину Люсію, яка освітлювала рибалкам шлях, коли злі духи погасили маяк.

День святої Люсії також святкують у Швеції, Фінляндії, Норвегії та на Сицилії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сотні байдарок у вогниках пропливли каналами КопенгагенаСицилія повернула Греції мармурові барельєфи Парфенону125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліЯк у Гамбії проводять обряд ініціації юнаківСобачки-котики: виставка різдвяних іграшок проходить у ЛондоніФлорентійський стейк перетворили на вуличну їжуРідкісний килим китайського імператора продали на аукціоні за $ 7,7 млнЯк стародавні Греки вплинули на сучасну наукуКолоніальні скарби повертаються з Франції до БенінуВідразу п’ять мініскульптур поповнили вулиці Києва